1. Augustyn Rożniał Małgorzata biblioteka
2. Babiński Marcin wychowanie fizyczne
3. Bialic Ewa wychowanie fizyczne
4. Brunecka Agnieszka język angielski
5. Cetnar Beata wychowanie fizyczne
6. Cichoń Natalia wspomaganie
7. Ciężadło Elżbieta informatyka
8. Cisińska Edyta język polski
9. Czarnota Beata wicedyrektor ds. wychowawczych
10. Ćwiok Monika język angielski
11. Dołowacki Łukasz wychowanie fizyczne
12. Drewniak Mariola edukacja wczesnoszkolna
13. Drozdowska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
14. Dugiełło Anna edukacja wczesnoszkolna
15. Dyka–Szymańska Justyna pedagog
16. Feret Beata edukacja wczesnoszkolna
17. Gliwa Agnieszka wychowanie fizyczne
18. Gonet Anna geografia
19. Haptaś Izabela matematyka
20. Haptaś Marek język angielski
21. Hariasz Zbigniew wychowanie fizyczne
22. Ingram Izydor edukacja dla bezpieczeństwa
23. Jasińska Alicja muzyka
24. Jaśkiewicz Renata język angielski
25. Jurasz Agnieszka wspomaganie
26. Kaczor Danuta logopeda
27. Kaławaj Dorota edukacja wczesnoszkolna
28. Kipa Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
29. Kobos Mariola edukacja wczesnoszkolna
30. Kołek Joanna edukacja wczesnoszkolna
31. Kosińska Bożena język angielski
32. Kozik Urszula język angielski
33. Krępa Tadeusz historia.
34. Król Ewa matematyka.
35. Kuczewska Anna doradztwo zawodowe.
36. Kulig Marzena wychowanie fizyczne
37. Kulińska Edyta język polski
38. Kwiecień Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
39. Lenartowicz Bożena informatyka
40. Łaz Bernadetta wspomaganie/matematyka
41. Łaz Dorota plastyka
42. Łączak Anna świetlica.
43. Maj Barbara edukacja wczesnoszkolna
44. Majocha Anna język angielski
45. Małecka Katarzyna pedagog
46. Małodzińska-Witwicka Anna język niemiecki/świetlica
47. Mądro Barbara religia
48. Miąsik Teresa matematyka
49. Mielnicka Karolina świetlica
50. Mroczek Zofia biblioteka
51. Musiał Bartłomiej religia
52. Mysińska Elżbieta język hiszpański
53. Mytych Anastazja matematyka
54. Naróg Anna przyroda
55. Nowakowska Maria wspomaganie
56. Osnowska Joanna świetlica
57. Pezda Tadeusz matematyka
58. Pieńczewska Renata wspomaganie
59. Pieróg Maria edukacja wczesnoszkolna
60. Pietrzyk Renata przyroda/fizyka
61. Płaneta Stanisław wychowanie fizyczne
62. Przybyło Martyna psycholog
63. Rogóż Lucyna język polski
64. Rusek Joanna wychowanie fizyczne
65. Rybak Marzena wicedyrektor ds. dydaktycznych
66. Skawińska Elżbieta świetlica
67. Snopkowski Wojciech technika/fizyka.
68. Strokoń Aneta język angielski
69. Styga Urszula biblioteka
70. Szatkowska Bernadetta język angielski/świetlica
71. Szpakowska Anna świetlica
72. Szyszka Aleksandra edukacja wczesnoszkolna
73. Tarnawska Urszula przyroda/fizyka
74. Tychanowicz Grzegorz dyrektor
75. Ungeheuer Anna język polski
76. Walat – Sankowska Elżbieta chemia
77. Warzecha Bartosz historia
78. Wiechowska Mariola religia
79. Wieczerzak Jolanta biologia
80. Wieczorek Dorota wychowanie fizyczne
81. Wieczorek Robert wychowanie fizyczne
82. Witkowska Bogusława język polski
83. Wołoszyn Aleksandra kierownik świetlicy
84. Wołoszyn Elżbieta wicedyrektor
85. Woźniak Anna religia
86. Zając Agnieszka język polski
87. Zielińska Agnieszka