Strona główna
THE CHAMP OF WORDS - MISTRZ SŁÓWEK

W dniu 16 kwietnia odbył się 2 etap szkolnego konkursu z języka angielskiego dla klas IV THE CHAMP OF WORDS - MISTRZ SŁÓWEK. Spośród 12 dzielnych uczestników (po 2 przedstawicieli każdej klasy IV) po bardzo zaciętej rywalizacji wyłoniona została finałowa trójka najlepszych:

I miejsce zdobył Tomasz Jasiński kl. IVb - opiekun mgr Renata Jaśkiewicz,

II miejsce - Wiktoria Gruszecka kl. IVf - opiekun mgr Marek Haptaś,

III miejsce - Mateusz Mazur kl. IVd - opiekun mgr Agnieszka Brunecka. GRATULUJEMY!!!

 

Więcej…
 
Szkolny konkurs wiedzy o środowisku klas III

W dniu 13.04.2015 r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Środowisku Klas III.  W konkursie brało udział 17 uczniów. Uczestnicy musieli wykazać się szeroką wiedzą o otaczającym nas środowisku, parkach narodowych, ekologii. Zadania nie były łatwe. Po sprawdzeniu prac wyniki przedstawiają się następująco:

Więcej…
 
Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów naszej szkoły odbędą się w dniu 23 kwietnia  2015 r. (czwartek) według następującego harmonogramu:

klasy I – III godzina 1630

klasy IV – VI godzina 1800

W tym dniu o godz. 1530 odbędą się warsztaty prowadzone przez psycholog  Ewę Pohorecką. Temat zajęć: „Wzmacnianie poczucia własnej wartości jako sposób na radzenie sobie z ryzykiem uzależnienia". Istnieje  możliwość indywidualnych konsultacji z panią psycholog po uprzednim ustaleniu terminu z pedagog Beatą Czarnotą.

 

 
Wyczarowane zwycięstwo

Uczennice klasy 6d Aleksandra Barnaś i Aleksandra Bolechała zajęły III miejsce w Konkursie Klas Szóstych „Matematyczny Czar Par”. Konkurs odbył się 9 kwietnia 2015 r. w Gimnazjum Nr 3. Naszą szkołę reprezentowały także Katarzyna Chrabąszcz i Nicola Szwaja z klasy 6e. Uczestnicy konkursu sprawdzali swoje umiejętności w takich dyscyplinach jak: sudoku, tangram, zagadki zapałczane, krzyżówki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Wielkanocna pisanka - konkurs plastyczny

W dniach 10-31.03.2015 r. naszej szkole zorganizowano Szkolny Konkurs Plastyczny „WIELKANOCNA PISANKA”. Konkurs był adresowany do klas pierwszych i drugich. Uczniowie mieli za zadanie wykonanie formy płaskiej przedstawiającej pisankę i ozdobienie jej dowolną techniką. Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni  i aktywności twórczej, ćwiczenie umiejętności wykorzystania i łączenia ze sobą różnych technik plastycznych, kształtowanie poczucia estetyki i doskonalenie sprawności manualnych.

Więcej…
 
Dawid Książnicki - wicemistrzem Polski
Jak co roku na przełomie marca i kwietnia rozgrywane są Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w pływaniu, które są zmienioną formuła Mistrzostw Polski. Ze względu na ogromną ilość startujących zawodników a w tym roku było ich 3156,zawody rozgrywane są na 15 pływalniach , następnie wyniki spływają do centrali. Klasyfikacja jest indywidualna i drużynowa.Mieleccy pływacy z MKS Ikar wystartowali w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie spotkały się kluby z Podkarpacia, z województwa świętokrzyskiego i kluby z Radomia.
Więcej…
 
Wybory "Miss Szkoły 2015"

27 marca odbyły się wybory ,,Miss Szkoły 2015”. W ścisłym finale wzięły udział uczennice: Nikola  Bara- VI c, Kamila Knap – VI c, Aleksandra Janów - Vg, Julia Gancarz– Vf, Skarlet Waryńska –V e, Paulina Polak - IV e. Kandydatki zaprezentowały się w różnych konkurencjach, których wykonanie wymagało sprytu, inteligencji i poczucia humoru. Licznie zgromadzona publiczność dopingowała swoje faworytki.

Więcej…
 
Konkurs biblijny

Dnia 17 marca 2015 r. został przeprowadzony w naszej szkole II i III etap Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego, w którym wzięło udział 25 uczniów czwartych i piątych klas. Dzieci były bardzo dobrze przygotowane. Do III etapu zakwalifikowało się 10 osób. Po zaciętej rywalizacji z naszej szkoły zajęli II miejsce.Byli to: Wiktoria Bryk kl. IV f Tomasz Martyński kl. Vd

 

Więcej…
 
„Pisanki – kraszanki” konkurs wielkanocny

Z nadejściem świąt Wielkanocnych tradycją naszej szkoły stało się organizowanie konkursu na najładniejsza palmę, pisankę lub koszyczek wielkanocny. W tym roku zebraliśmy 49 prac uczniów, które śmiało można nazwać arcydziełami sztuki dziecięcej – wykonane z prawdziwą maestrią, bajecznie kolorowe, pełne kolorowych, świątecznych motywów. Technika prac była dowolna – od zdobienia, malowania, haftowania barwienia, wyklejania aż po metodę batikowo- szpilkową.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Akademia Kodowania

Szkoła współpracy

Program - owoce w szkole

Cyfrowa szkoła

Szkola Odkrywców Talentów

Aktywna edukacja

50-lecie szkoły

Indywidualizacja

moodle

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting