Finał ligi miejskiej piłki ręcznej

W dniu 6 czerwca br. nasi szczypiorniści rozegrali ostatnią kolejkę ligi miejskiej piłki  ręcznej. Po całorocznych zmaganiach ze wszystkimi szkołami podstawowymi w Mielcu powtórzyli wynik w rankingu i zajęli 5. miejsce.

Gratulujemy!

 

 
Finał wojewódzki w gimnastyce dziewcząt

W dniu 7 czerwca br. w Zarzeczu drużyna gimnastyczna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Wiktoria Guła, Amelia Jaworska, Wiktoria Kamuda, Laura Rostocka reprezentowała ,,szóstkę’’ z Mielca na zawodach wojewódzkich. Najlepiej spisał się nasz zastęp gimnastyczny w wieloboju drużynowym obejmujący ćwiczenia wolne, ćwiczenia równoważne, skok rozkroczny przez kozła. Zawodniczki zajęły 8. miejsce w województwie, poprawiając wynik z lat ubiegłych.

Gratulujemy!

 

 
Informacja

Istnieje możliwość zapewnienia opieki dzieciom rodziców pracujących w dniu 22 i 23czerwca 2016 r. (środa, czwartek - dzień wolny od zajęć dydaktycznych) w godzinach 6.00 – 16.30 (nie dotyczy dzieci zapisanych do świetlicy).

Zainteresowani rodzice uzupełniają wniosek (do pobrania  w sekretariacie szkoły), składają do dyrektora szkoły za pośrednictwem wychowawców klas. Termin składania wniosków – do 20 czerwca 2016 r. do godz.15.00

 

 

 
Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”

17 marca 2016 r. uczniowie klas II - VI brali udział w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY”. Wynik bardzo dobry uzyskało 3 uczniów, wyróżnienia otrzymało 13 uczniów. Wynik bardzo dobry uzyskali Jakub Pikor kl.IIIc (opiekun D.Kaławaj) , Wiktoria Klichkl.IVe (opiekun T.Pezda), Emilia Forczek kl. VIf (opiekun I.Haptaś)

Więcej…
 
Laureaci konkursu plastycznego „Rekreacja w Mielcu - oczami dziecka”

Dnia1 czerwca br. w Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu został rozstrzygnięty  konkurs plastyczny „Rekreacja w Mielcu - oczami dziecka”. Po raz siódmy napłynęły prace z Mielca  i powiatu. Łącznie ocenie poddano 152 prace plastyczne o różnym formacie, wykonane różnymi technikami. Na uroczystym wręczeniu nagród, które odbyło się w SDK wśród zaproszonych gości znaleźli się organizatorzy  - wiceprezydent miasta Mielca Jan Myśliwiec oraz dyrektor MOSIR w Mielcu Andrzej Jędrychowski.

Więcej…
 
Miejski Konkurs Matematyczny Klas Czwartych

24.05.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mielcu odbył się Miejski Konkurs Matematyczny Klas Czwartych. Wyłoniono 10 laureatów, wśród których jest uczennica naszej szkoły - Wiktoria Klich z klasy 4 e(opiekun Tadeusz Pezda). Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów.

 

 
Szkolne Koło „Caristas”

Szkolne Koło „Caritas” pod opieką Pani Anny Wodniak oraz księdza Tomasza Abrama – opiekuna „Caritasu” Parafialnego -zorganizowało zbiórkę środków czystości. Jak zawsze można było liczyć na czułe serca naszych uczniów. Członkowie Koła przez tydzień zbierali dary. Do akcji włączyły się klasy uczące się w budynku Gimnazjum nr 1. Zebrane środki czystości są dowodem na to, że nasi wychowankowie są wrażliwi i chętni do pomocy potrzebującym.Wszystkie dary zostały przekazane do Parafialnego „Caritasu”.

red. Anna Woźniak

 
Powiatowy Konkurs na Plakat Promujący Czytelnictwo

W dniu 8 czerwca br. w czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Mielcu wręczone zostały nagrody laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego na Plakat Promujący Czytelnictwo. W konkursie wzięło udział 607 uczniów z 33 szkół z miasta Mielca oraz powiatu mieleckiego. Miło nam poinformować, iż 1. miejsce zajęła Agata Kozak (opiekun pani Marta Załucka), a wyróżnienie zdobyła Amelia Zasowska (opiekun pani Dorota Kaławaj). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 
Matematyczny sukces Filipa

W dniu 13 maja br. w Szkole Podstawowej nr 3 w Mielcu odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów. Uczeń klasy 3c Filip Ochalik zajął 2. miejsce. Opiekunem chłopca była pani Dorota Kaławaj. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Jesteśmy na ...

Akademia Kodowania

Cyfrowa szkoła

O szkole

Szkoła współpracy

Program - owoce w szkole

50-lecie szkoły

moodle

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting