1 czerwiec 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych     
Miejski Konkurs Matematyczny Klas V

W dniu 25.04.2017 r. w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Matematyczny Klas V. Startowało w nim 50 uczniów mieleckich szkół podstawowych. Wśród laureatów konkursu znalazła się nasza uczennica Wiktoria Klich kl. 5e (opiekun pan T. Pezda). Tytuł finalisty zdobyło dwóch uczniów naszej szkoły: Aleksandra Bieniek kl.5f (opiekun pani A. Mytych) oraz Dominika Warchałowska kl. 5e (opiekun pan T. Pezda).

Gratulujemy sukcesu!

 
Wielkanocny Konkurs

Kolejny rok z rzędu w naszej szkole został zorganizowany konkurs na „Najładniejszą palmę, pisankę lub koszyczek wielkanocny”. Wszystkie prace zostały bardzo starannie i pomysłowo wykonane przy użyciu różnorodnych technik plastycznych i materiałów. Prace przyozdobiły szkolny korytarz, by wprowadzić uczniów i pracowników w zbliżający się czas Świat Wielkanocnych.

Więcej…
 
„DROGA KRZYŻOWA” w Zakładzie Opiekuńczo – Wychowawczym w Mielcu

Tradycyjnie tuż przed świętami wielkanocnymi 10 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy Ve z naszej szkoły razem z nauczycielem religii Panią Anną Woźniak wystawili „Drogę Krzyżową”. Tym razem gościli u  mieszkańców Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Mielcu, których wprowadzili w piękny, radosny, a zarazem nostalgiczny czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Więcej…
 
ŻYWA LEKCJA HISTORII

20 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się niezwykła lekcja historii. Spektakle w wykonaniu grupy „Reconstructo” z Lublina obejrzeli uczniowie klas I – VI. Ciekawa gra aktorska, barwne opowieści i możliwość zobaczenia z bliska rekwizytów przybliżyły dzieciom starożytną historię. Widowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno młodszych jak i starszych uczniów. Aktorzy zasłużyli na gromkie brawa.

 

red. B. Czarnota

Więcej…
 
POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniu 17 marca 2017 roku odbył się II etap Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Szkołę Języków Obcych „Eureka”.Wyróżnienie w w/w konkursie otrzymał Oliwier Brożyna uczeń klasy V e. Opiekunem jest mgr Agnieszka Brunecka.

W dniu 21 kwietnia 2017 roku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów.

Gratulujemy!!!

 
Zawody gimnastyczne

Zastęp gimnastyczny już po raz czwarty reprezentował naszą szkołę  w Finale Wojewódzkim w Gimnastyce  Dziewcząt, który odbył się 03.04.2017r. w Zarzeczu. W zawodach wzięły udział: Amelia Jaworska, Róża Magda,  Patrycja Sitnik, Dominika Warchałowska, Sylwia Mazur, które drużynowo uplasowały się na XII miejscu spośród 32 szkół. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Amelka Jaworska, która w klasyfikacji indywidualnej poszczególnych konkurencji zajęła: IX miejsce w skoku przez kozła, XI miejsce w ćwiczeniach równoważnych i XXIV w ćwiczeniach wolnych ostatecznie zajmując XI miejsce spośród 131 startujących zawodniczek. Do zawodów uczennice przygotował a p. Dorota Wieczorek.               Naszym gimnastyczkom gratulujemy SUKCESÓW!!!

 
Informacja

2 maja 2017 r. (wtorek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu na świetlicy szkolnej będą prowadzone zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Rodzice, którzy nie mogą zapewnić dziecku opieki składają  wniosek do wychowawcy klasy do 27 kwietnia 2017 r. (czwartek). Formularz dostępny jest w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły.

pobierz wniosek

 
Rozstrzygnięcie konkursu „Wielkanocna pisanka”

12 kwietnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka”, który był adresowany do uczniów klas pierwszych i drugich. Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie formy płaskiej przedstawiającej pisankę i ozdobienie jej dowolną techniką.

Więcej…
 
Przedstawienie wielkanocne

11.04.2017 r. w naszej szkole zostało przedstawione Misterium pt. „Zmartwychwstanie”. Wystąpili uczniowie z klasy V f, IV b i chór szkolny pod kierunkiem pani Alicji Jasińskiej. Na uroczystość przybył również ksiądz prałat Kazimierz Czesak, który złożył wszystkim wielkanocne życzenia. W imieniu dyrekcji przemówiła pani Beata Czarnota. Dzieci chętnie pokazywały swoje aktorskie talenty, aby przybliżyć nauczycielom i całej społeczności uczniowskiej radość wielkanocnego poranka. Wszystkim udzieliła się świąteczna atmosfera. Całość przygotowała pani Mariola Wiechowska, dekoracje wykonały panie Dorota Łaz i Anna Woźniak.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Projekt unijny

Kodowanie i Robotyka

Jesteśmy na ...

Cyfrowa szkoła

O szkole

moodle

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting