Strona główna
XII Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa Klas III
W dniu 09.05.2014 roku odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnej Olimpiadki Sportowej klas III. Nagrody dla zawodników ufundował Urząd Miejski w Mielcu. Drużyny walczyły o Puchar Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu. Zmagania zawodników wspierali zaproszeni goście: dyrektor Wydziału Edukacji Arkadiusz Gałkowski, dyrektor SP 6 Grzegorz Tychanowicz, wicedyrektor SP 6 Marzena Rybak, metodyk edukacji wczesnoszkolnej Teresa Kusak. Zawody uatrakcyjniały występy zespołów tanecznych i solistek.

Więcej…
 
Z wizytą w Sejmie RP
8 maja 2014 r. miało miejsce wyjątkowe spotkanie uczniów- sportowców SP 6 oraz SMS w Mielcu z Premierem Rzeczpospolitej Polskiej Donaldem Tuskiem oraz Marszałek Sejmu Ewą Kopacz. Młodzież skorzystała z zaproszenia Posłanki  Krystyny Skowrońskiej, która nie tylko oprowadziła młodych sportowców po salach sejmowych ale jednocześnie zapoznała ich z funkcjonowaniem sejmu i senatu.
Więcej…
 
Podziękowanie

W imieniu swoim i wszystkich rodziców składam najserdeczniejsze podziękowania ks. Andrzejowi Bajorkowi za cały trud, poświęcenie i włożone serce w przygotowanie naszych dzieci do sakramentu przyjęcia I Komunii Świętej. Dziękuję również Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 6 za udostępnienie sal na nasze spotkania, wszelką pomoc oraz wszystkim rodzicom, którzy w mniejszy lub większy sposób zaangażowali się w przygotowania do ceremonii, poświęcili swój czas i zawsze służyli dobrą radą.

Wszystkim za wszystko serdecznie dziękuję

Przewodniczący Rady Rodziców

Maciej Ochab

 
„Stop Zwolnieniom z WF-u”

Kampania Ministerstwa Sportu i Turystyki „ Stop Zwolnieniom z WF-u” ma na celu przede wszystkim uświadomienie społeczeństwa na temat roli zajęć sportowych w życiu dziecka oraz wsparcie nauczycieli i szkół w tym procesie. W związku z tą akcją, w dniu 5 maja naszą szkołę odwiedził Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat.

Więcej…
 
Kanonizacja Jana Pawła II
Z okazji ogłoszenia Jana Pawła II świętym nasza szkoła włączyła się w działania związane z tą ważną uroczystością. Już wcześniej dzieci ze wszystkich klas wykonywały plakaty przedstawiające naszego rodaka. Tymi plakatami zostały przyozdobione korytarze szkolne oraz hol. Przygotowano w centralnym miejscu odświętną tablicę z portretem i sentencją Jana Pawła II. Uczeń klasy VI d - Tomasz Kaźmierski wykonał prezentację o życiu Karola Wojtyły, która była pokazywana w szkole przez kilka dni.
Więcej…
 
Święto Narodowe Trzeciego Maja
Święto Narodowe Trzeciego Maja oraz Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej (2 maja) obchodziliśmy w naszej szkole wyjątkowo uroczyście.
Uczniowie klasy IV c wraz z chórem szkolnym przygotowali akademię poświęconą tym ważnym dla każdego Polaka dniom. Zgromadzona na sali gimnastycznej społeczność szkoły z uwagą obejrzała inscenizację i aktywnie włączała się do śpiewania znanych pieśni.
Więcej…
 
Święto tańca w naszej szkole!

06.05.2014r. Odbył się II Szkolny Festiwal Tańca „Inspiracje taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Na parkiecie zaprezentowało się 34 uczestników w 14 prezentacjach tanecznych. Całą imprezę uświetnili swoimi występami zaproszeni goście: Oliwia Lorkowska i Mikołaj Sajek – para klasy tanecznej B, trenujący pod okiem instruktora i choreografa p. Luizy Kozioł z Mieleckiej Szkoły Tańca „Elida” oraz cztery pary tańca narodowego w formie towarzyskiej z SCK w Mielcu, których instruktorem i choreografem jest p. Alicja Skopińska.

Więcej…
 
Brawo najmłodsi pływacy!!!!
Brawo najmłodsi pływacy. Najmłodsi pływacy województwa zakończyli rywalizacje w Podkarpackiej Lidze Dzieci 10 – 11 lat. Po trzech rundach, które odbyły się w Mielcu, Tarnobrzegu i Ropczycach najmłodsi pływacy „IKARA” Mielec uczniowie czwartej i piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu ukończyli na drugim miejscu za zespołem Motyl MOSiR Stalowa Wola.

 

Więcej…
 
Przegląd piosenki
Dnia 24 kwietnia 2014 roku odbył się "Szkolny Przegląd Piosenki", w którym każdy mógł spróbować własnych sił i zdobyć nowe doświadczenie. Brały w nim udział uczennice klas IV - VI. Zaprezentowały różnorodny repertuar pieśniowy. Po występie każdą uczestniczkę czekała słodka niespodzianka. Przegląd odbył się w miłej atmosferze. Organizatorką przeglądu była nauczycielka muzyki p. Alicja Jasińska.

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

dziennik.jpg

Rekrutacja

rek.jpg

Program - owoce w szkole

owoce.jpg

Cyfrowa szkoła

indeks.jpg

Aktywna edukacja

aktywna.jpg

Szkoła współpracy

logotyp.jpg

Szkola Odkrywców Talentów

images.jpg

50-lecie szkoły

frui.jpg

Indywidualizacja

efs.jpg

moodle

images.jpg

BIP

logo_glowne.jpg
sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting