Strona główna
Siatkarki SP 6 Mielec najlepsze w powiecie na Indywidualnych Mistrzostwach LA!!!!
Tegoroczne Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce zostały zdominowane przez uczennice klasy VIe siatkarskiej SP 6 w Mielcu, na co dzień zawodniczki UKS Szóstki Mielec. Zawody, będące Finałem Powiatowym, odbyły się na obiektach LKS Mielec i miały za zadanie wyłonić reprezentantów naszego powiatu na Finały Wojewódzkie, które odbędą się w Rzeszowie 30 września.
Więcej…
 
Szkolny Program Aktywnej Współpracy w roku szkolnym 2014/2015
Program powstał we współpracy z dyrektorem szkoły mgr Grzegorzem Tychanowiczem i zastępcą dyrektora mgr Elżbietą Wołoszyn.

 

Skład zespołu: mgr  Lucyna Cisowska - N, mgr Mariola Drewniak - N, Marzena Dziekan - R, Maciej Ochab - R, Nicola Szwaja - U, Aleksandra Bolechała - U

Więcej…
 
Mielecka Szkoła Tenisa
 
Rok szkolny 2014/2015 rozpoczęty!

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015. Czekają nas w tym roku nowe wyzwania i obowiązki. Życzymy wszystkim uczniom dużo wytrwałości, pomysłów i sukcesów. Dążymy aby nasza szkoła sprzyjała  rozwijaniu umiejętności  analitycznego i kreatywnego myślenia, by każdy uczeń czuł się w szkole bezpiecznie.

List Podkarpackiego Kuratora Oświaty

List od Minister Edukacji Narodowej

 
Openschool - akademia językowa

 

 
Wyprawka szkolna

Rządowy program dofinansowania zakupu podręczników „WYPRAWKA SZKOLNA” obejmuje uczniów klas II, III i VI, u których dochód na osobę w rodzinie nie przekracza  539 zł oraz spełniających określone kryterium społeczne, a także klas II – VI posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Szczegółowych informacji udziela pedagog szkolny.

Termin składania wniosków upływa 10września 2014 r.

 
Zapisy na obiady na rok szkolny 2014/2015

Zapisu dokonuje się poprzez wypełnienie Karty zgłoszenia dziecka do żywienia i złożenie jej w sekretariacie szkoły lub w świetlicy szkolnej.
Obiady będą wydawane od 03.09.2014 (środa). Koszt jednego posiłku w bieżącym roku szkolnym wynosi  3,70 zł.

kierownik świetlicy A.Wołoszyn

 
Talenty są wśród nas czyli Przegląd twórczości szkolnej 2014

Jak co roku dużą popularnością cieszył wśród uczniów naszej szkoły Przegląd twórczości szkolnej. Nic dziwnego oprócz wysokich wyników w nauce nasi uczniowie są przecież utalentowani muzycznie, tanecznie czy recytatorsko. Zatem pod koniec roku uczniowie obdarzeni artystycznym talentem mogli wystąpić publicznie i zaprezentować swoje umiejętności pod czujnym okiem organizatorki imprezy pani Alicji Jasińskiej, a było kogo podziwiać. I tak w kategorii piosenka wystąpiły:
Więcej…
 
Sukcesy literackie i polonistyczne naszych uczniów

W minionym już roku szkolnym warto przypomnieć o sukcesach uczniów, którzy są utalentowani polonistycznie. I tak w Powiatowym Konkursie Literackim Tu wszędzie jest moja ojczyzna laureatką konkursu została Agnieszka Skrzypczak z klasy 4d, która zdobyła główną nagrodę i we wrześniu pojedzie do stolicy zwiedzać Sejm i Senat RP, zaś wyróżnienie otrzymał Paweł Krempa z klasy 4d i Marta Nowińska z klasy 4f.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

dziennik.jpg

Akademia Kodowania

akademia.jpg.jpg

Szkoła współpracy

logotyp.jpg

Program - owoce w szkole

owoce.jpg

Cyfrowa szkoła

indeks.jpg

Szkola Odkrywców Talentów

images.jpg

Aktywna edukacja

aktywna.jpg

50-lecie szkoły

frui.jpg

Rekrutacja 2014/2015

rek.jpg

Indywidualizacja

efs.jpg

moodle

images.jpg

BIP

logo_glowne.jpg
sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting