6 grudnia odwołane zostaje spotkanie z rodzicami w ramach "Pierwszy wtorek miesiąca"         W dniu 6 grudnia (wtorek) od godz. 10.00 rozdajemy jabłka dla każdego. Prosimy rodziców o pomoc w odbiorze owoców.                  
Ogłoszenie

31 października 2016 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu szkoła prowadzi zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, które odbywać się będą w świetlicy. Rodzice, którzy w tym dniu nie mogą zapewnić dziecku opieki składają  wniosek do wychowawcy do 27.10.2016. Wniosek dostępny jest w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły.

pobierz wniosek

 
Warsztaty dla rodziców uczniów klas I

W ramach realizowanego przez Stowarzyszenie „WSPIERAMY RODZINY” projektu pt. „Rodzina bez Przemocy – profilaktyka i przeciwdziałanie przemocy w rodzinie. Rozwój kompetencji służb i umiejętności opiekuńczo – wychowawczych rodziców” Dyrekcja Szkoły serdecznie zaprasza rodziców na zajęcia edukacyjne w zakresie wzmacniania więzi rodzinnych i komunikacji bez przemocy, które prowadzić będą pracownicy MOPS w Mielcu.

Spotkania odbędą się 26 października 2016 r. o godzinie 15 30 i  1630 w sali nr 17.

Szczegółowych informacji udziela pedagog szkolny p. Katarzyna Małecka.

red. Beata Czarnota

 

 
Bilety miesięczne dla dzieci
Z inicjatywy Prezydenta Miasta Mielca i Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu od 12 października 2016 r. dzieci i młodzież mieszkająca na terenie Gminy Miejskiej Mielec, w wieku od 4 lat do ukończenia gimnazjum oraz opiekun dziecka do 10 lat, będą mogli zakupić bilet miesięczny, ważny na wszystkie linie kursowe w granicach miasta Mielca za kwotę 2,70 zł. Więcej informacji w załącznikach.
 
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych
14 października 2016 jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu szkoła prowadzi zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, które odbywać się będą w świetlicy. Rodzice, którzy w tym dniu nie mogą zapewnić dziecku opieki składają  wniosek do wychowawcy do 11.10.2016. Wniosek dostępny jest w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły.

 
Niezwykłe spotkanie

30 września 2016 r. uczniowie klas III b, III d i III e spotkali się z panią Joanną Mazur – reprezentantką Polski na Igrzyska Paraolimpijskie w Rio de Janerio 2016. Pani Joanna opowiadała dzieciom o swoim codziennym życiu, zainteresowaniach i pasji, jaką jest uprawianie sportu. Jako osoba niewidoma trenuje lekkoatletykę i specjalizuje się w biegach na 400m i 200m. Niezwykle interesująco mówiła o trudnych treningach i biegach z przewodnikiem, o realizacji swoich planów i marzeń.

Więcej…
 
Wybory "Mistera Szkoły 2016"

30 września  odbyły się wybory ,,Mistera Szkoły 2016”. W ścisłym finale wzięli udział uczniowie: Eryk Suchy - VI b, Hubert Ostrowski – VI e, Janek Kuśnierz– VI c, Patryk Płaszewski – V e, Jakub Chojecki – IVb. Kandydaci zaprezentowali się w różnych konkurencjach, których wykonanie wymagało sprytu, inteligencji i poczucia humoru. Licznie zgromadzona publiczność dopingowała swoich faworytów.

Tytuł ,,Mistera Szkoły 2016” zdobył  Jakub Chojecki – IVb

I wicemister -  Hubert Ostrowski – VI e, II wicemister - Patryk Płaszewski – V e, III wicemister - Janek Kuśnierz– VI c, IV wicemister - Eryk Suchy - VI b

Gratulujemy!

Więcej…
 
Warsztaty dla rodziców!

Spotkania z panią Ewą Pohorecką w dniu 4.10.2016 zostały odwołane i  przełożone na 18 października 2016 r.

Temat spotkania: „Asertywność jako czynnik chroniący w zapobieganiu uzależnieniom”.

Zainteresowanych rodziców serdecznie zapraszamy po uprzednim ustaleniu terminu z pedagogami szkolnymi.

red. B. Czarnota

 

 
Informacje dla rodziców

Informacje dla rodziców ws ubezpieczenia:

Ubezpieczenie NNW

Warunki ubezpieczenia

Tabela świadczeń z tytułu uszczerbku....

 

Zarządzenie Prezydenta Mielca w sprawie dowozu uczniów

 

 
Wyprawka szkolna

DOFINANSOWANIE ZAKUPU PODRĘCZNIKÓW

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017

Wnioski składać można do dnia 9 września br. w pokoju nr 28

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Reforma edukacji

Akademia Kodowania

Jesteśmy na ...

Cyfrowa szkoła

O szkole

Szkoła współpracy

Program - owoce w szkole

50-lecie szkoły

moodle

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting