22 października 2014 r. odbędzie się zbiórka makulatury w ramach konkursu "Kultura a makulatura".               
Strona główna
Konkurs czytelniczy z jązyka angielskiego
6 czerwca odbył się pierwszy konkurs czytelniczy z języka angielskiego dla miłośników literatury w języku angielskim. Do konkursu przystąpili chętni uczniowie klas szóstych. Zadaniem uczestników było zapoznanie się z treścią dwóch książek: „The adventures of Tom Sawyer”, Marka Twaina oraz “Tinkers Island”, Stephena Rableya. Zdania konkursowe sprawdzały znajomość treści lektur oraz kluczowe zagadnienia leksykalne tam zawarte.
Wyłoniono zwycięzców konkursu: 1. Koceniak Piotr VI c – 42 pkt 2. Śpiewak Aleksandra VI c – 39 pkt3. Kokoszka Karolina – 38 pkt
Zwycięzcom gratulujemy sukcesu i zachęcamy wszystkich do czytania w języku Shakespear’a.

 

 
Olga Wal wyróżniona w ogólnopolskim konkursie "Powstanie Warszawskie w świadomości potomnych"
Uczennica naszej szkoły z klasy 1a  Olga Wal zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie historycznym – Powstanie Warszawskie w świadomości potomnych – w kategorii: praca plastyczna. Ola wykonała plakat plastyczny pod kierunkiem i opieką swojej wychowawczyni pani Renaty Pieńczewskiej.
Więcej…
 
IX Edycja Konkursu Dziecięcej i Mlodzieżowej Twórczości Plastycznej

5 czerwca 2014 o godzinie 10.00 w Samorządowym Centrum Kultury odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej: „IX Edycja Konkursu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Plastycznej”. Wręczono również nagrody i wyróżnienia. Laureatką konkursu z naszej szkoły została Wiktoria Węgrzyn z klasy 5”D”.

 

 

 

 
"Rowerem przez Mielec..." - konkurs plastyczny

2 czerwca 2014 o godz 10.00 odbyło się uroczyste podsumowanie piątej edycji konkursu plastycznego organizowanego przez Spółdzielczy Dom Kultury w Mielcu. W tym roku temat konkursu to: „Rowerem przez Mielec oczami dziecka”. Laureatką konkursu z naszej szkoły została Zuzanna Grzesiak z klasy „5F”. Gratulujemy!

 

 
SP 6 Mielec - najlepsza w województwie!!!
" Siatkarski Maraton"-tak mogą nazwać ostatnie 2 miesiące dziewczęta trenujące siatkówkę w Szkole Podstawowej nr 6. Grając równocześnie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz jako UKS Szóstka Papillon Mielec w Wojewódzkich Etapach Ogólnopolskiego Turnieju Kinder+Sport 2014, odwiedzały kolejne miasta w województwie, za każdym razem udowadniając, że są nie do pokonania. W efekcie SP 6 otrzymała miano najlepszej siatkarskiej szkoły na Podkarpaciu.
Więcej…
 
Kraje anglojęzyczne nie są nam obce....
W ubiegłym tygodniu nauczyciele języka angielskiego zorganizowali szkolny konkurs dla klas piątych naszej szkoły z WIEDZY O TRADYCJI, HISTORII I KULTURZE KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, przystąpiło do niego aż 28 uczniów. Maksymalną ilość punktów uzyskał uczeń klasy 5d Filip Cichoń, zajął I miejsce - opiekunem jest p.Anna Majocha. II miejsce otrzymały: Patrycja Rusek (5e) - opiekun p.Beata Cetnar i Maja Wiśniewska (5c) - opiekun p. Anna Majocha. Na III miejscu (z taką samą liczbą punktów) pojawili się: Weronika Drożdżowska (5c) i Bartłomiej Krężel (5f)- op. obydwojga p.Anna Majocha oraz Aleksandra Sokół (5a) - opiekun p. A Strokoń. Gratulujemy.

 

 
Miejski Konkurs Matematyczny Klas IV

Dnia 22.05.2014 r. w SP nr 1 w Mielcu odbył się Miejski Konkurs Matematyczny Klas IV. Wyłoniono 10 laureatów, wśród których jest 2 uczniów z naszej szkoły:

Tomasz Martyński kl. 4 d (opiekun A. Mytych)  i Emilia Forczek kl. 4 f (opiekun I. Haptaś). Gratulujemy!

 

 
Po raz kolejny najmlodsze siatkarki nie mają sobie równych.
W Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej, uczennice SP 6 zajęły I miejsce, pokonując zespół ze Stalowej Woli 2:0 oraz Tarnobrzega 2:1. Z finałów Rejonowych zaliczono Szóstce wygrany mecz z Dębicą 2:0.
Już wkrótce reprezentacja Szóstki spotka się z trzema najlepszymi szkolnymi drużynami województwa w Finale Wojewódzkim, w hali MOSIR w Jaśle.
Najlepszą zawodniczką turnieju tym razem wybrano uczennicę klasy siatkarskiej VI e - Anię Wrońską.
Skład drużyny SP 6 Mielec- Wrońska Anna, Barbara Zuzanna, Tabor Aleksandra, Bec Nicole, Chrabąszcz Katarzyna, Bogdan Julia, Salach Kinga, Kulpa Karolina, Działowska Liwia, Duszkiewicz Laura- trener- B. Cetnar
Więcej…
 
Konkurs literacki "Baśń mojego życia" rostrzygnięty

Uczennice klasy 6d wzięły udział w ogłoszonym przez Miejską Bibliotekę Publiczną SCK w Mielcu konkursie na swoją historię baśniową inspirowaną twórczością H. Ch. Andersena. W konkursie uczestniczyło ponad trzydzieścioro dzieci i młodzieży z Mielca i powiatu, a konkurs oceniano w dwóch kategoriach wiekowych. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród miało miejsce 14 maja w Wypożyczalni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Poszczęściło się naszym uczennicom, ponieważ trzecie miejsce zdobyła Alicja Barnaś, a wyróżnienia otrzymały Gabriela Łanocha i Karolina Kokoszka. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie wszystkich, którzy lubią pisać. Więcej szczegółów na stronie Konkurs literacki pt. ,,Lotnicze wspomnienia moich najbliższych''. ek
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

dziennik.jpg

Rekrutacja 2014/2015

rek.jpg

Program - owoce w szkole

owoce.jpg

Cyfrowa szkoła

indeks.jpg

Aktywna edukacja

aktywna.jpg

Szkoła współpracy

logotyp.jpg

Szkola Odkrywców Talentów

images.jpg

50-lecie szkoły

frui.jpg

Indywidualizacja

efs.jpg

moodle

images.jpg

BIP

logo_glowne.jpg
sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting