„Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”

29 marca 2021 r. rozstrzygnięto miejski Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna” organizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury w Mielcu. Na konkurs wpłynęło prawie 400 prac plastycznych z całego miasta Mielca. Miło nam poinformować, że laureatami tego konkursu zostali: Amelia Szczepańska i Laura Nowak – kl. I a, opiekun p. M. Pieróg, Dawid Szostak – kl. I c, opiekun p. B. Feret, Olaf Piątek i Weronika Wielgosińska – kl. II a, opiekun p. D. Kaławaj. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

B. Feret

 
Pasowanie na Świetlika

W dniu 19.03.2021 r. zgodnie z wieloletnią tradycją w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość „Pasowanie na Świetlika”. Do społeczności świetlicowej zostali przyjęci uczniowie klas pierwszych, którzy podczas pasowania brali udział w różnych zabawach i konkurencjach sportowych. Było dużo śmiechu, pozytywnej energii i zdrowej rywalizacji. Wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki ufundowane przez sponsorów. Z kolei podopieczni świetlicy przygotowali w ramach podziękowania piękne laurki.

Więcej…
 
Konkurs na stroik świąteczny wielkanocny rozstrzygnięty!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłanie zdjęć pięknych, pomysłowych, niezwykłych prac. Rezultat przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, spłynęło 122 prace. Wszystkie prace zasługują na nagrody, niestety nie jest to możliwe. Po długich pertraktacjach postanowiono nie przyznawać miejsc. Natomiast nagrodzono następujących uczestników konkursu: Mateusz Lalik 1c, Wojtek Kotwica 2a, Zuzia Madycka 3b, Mateusz Ćwiek 4b, Lena Dudek 5e, Sara Łagowska 6d, Paula Potyrała 7e. Nagrodzonym gratulujemy!!!

Ze względu na sytuację związaną z pandemią nie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród. Nagrodzonych zapraszamy po odbiór nagród do sekretariatu naszej szkoły (ul Solskiego 8) od 29 marca 2021 od godziny 9.00.

Nagrodzone prace prezentujemy tutaj. Pozostałe prace będą prezentowane na szkolnym facebooku, zapraszamy do podziwiania.

 

Więcej…
 
Obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

 

2. 04. 2021 r. Jesteśmy! Rozumiemy! Pomagamy! W ramach akcji zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z informacjami poszerzającymi naszą wiedzę na temat autyzmu.

 

 
„Wiosna”- konkurs plastyczny w świetlicy.

W dniu 19.03.2021 r. rozstrzygnięto świetlicowy  konkurs plastyczny ”Wiosna”, przeznaczony dla wychowanków świetlicy. Celem konkursu było rozbudzanie wyobraźni oraz kreatywności dzieci poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych, doskonalenie umiejętności wyrażania się poprzez sztukę oraz poszerzanie wiedzy przyrodniczej poprzez obserwację otaczającego świata i czerpanie z niego inspiracji do własnej twórczości.

Więcej…
 
"Mała książka - wielki człowiek"

Kampania społeczna "Mała książka - wielki człowiek" realizowana przez Instytut Książki trwa od 2017 r. Celem projektu jest uświadomienie rodzicom korzyści płynących z czytania z dziećmi oraz zachęcanie do wspólnej lektury. W roku szkolnym 2020/2021 Instytut przygotował pakiety materiałów dla uczniów rozpoczynających naukę w klasach pierwszych.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting