STRZELECTWO SPORTOWE” Spotkanie czwarte Zawody Mikołajkowe

W dniu 07.12.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 OSKAR BEC [55/100], SZYMON MARKULIS [75/100], JULIA CEREFIN [52/100], IZABELA BIELASZKA [59/100] z klasy VIII „B”, LAURA OCHAB [60/100], JAKUB MIAZGA [74/100], RADOSŁAW PACUŁA [72/100] z klasy VIII „D”, SYLWIA MAZUR [79/100], ANNA SZYLIŃSKA [70/100], OLIWIER BROŻYNA [dyskwalifik/100], DOMINIK RZESZUTEK [28/100], DANIEL STALA [ 27/100] z klasy VIII „E”, BARTOSZ ŻUCZEK [60/100], MICHAŁ OBŁUDEK [66/100], JAKUB O’HARA [25/100], OSKAR ANDRAKOWICZ [69/100], KACPER WĘGRZYN [ 13/100] z klasy VIII „F” pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w czwartym spotkaniu V Edycji Ligi Strzeleckiej. W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Więcej…
 
Siatkarki klasy 7 e na meczu CEV Volleyball Cup ASPTT MULHOSE VOLLEY Francja-Developres SkyRes Rzeszow!!!

Ten dzień uczennice klasy siatkarskiej 7 e będą wspominać bardzo długo. Zawodniczki naszej szkoły miały bowiem okazję uczestniczyć w meczu pucharowym CEV francuskiej drużyny ASPTT MULHOUSE VOLLEY i polskiej drużyny DeveloPress SkyRes Rzeszów. Dzięki uprzejmości pani Pauliny Peret , dziewczyny mogły obejrzeć mecz na bardzo wysokim poziomie oraz porozmawiać z zawodniczkami i trenerami. Szczególnie zapamiętane zostanie z pewnością wspólne zdjęcie oraz autograf  trenera światowej sławy Stephane Antiga, który obecnie prowadzi rzeszowską drużynę siatkówki kobiet.

Więcej…
 
Kiermasz charytatywny dla dzieci z Domu Dziecka w Skopaniu

W naszej szkole zorganizowano kiermasz z którego dochód przeznaczyliśmy dla podopiecznych Domu Dziecka w Skopaniu.Zebraliśmy 1570 złotych.Bardzo dziękujemy rodzicom oraz uczniom, którzy włączyli się w tę piękną akcję.Kiermasz zorganizowały panie R.Pieńczewska, M.Kobos,J.Osnowska i M.Przybyło.
BARDZO DZIĘKUJEMY❤❤❤

red.R.Pieńczewska

Więcej…
 
Wycieczka kl. V c i IV a do Fabryki Czekolady

Dnia 18.12.2019 r. uczniowie klas V c i IV a wzięli udział w wycieczce do Fabryki Czekolady Coco De Mer w Rzeszowie. Dzieci uczestniczyły w warsztatach, podczas których miały możliwość wykonania czekolady według własnego pomysłu. Wysłuchały także ciekawego wykładu na temat postania czekolady. Po części warsztatowej uczniowie mieli czas na zabawę w Kulkolandzie. Śmiechom nie było końca. Na pamiątkę każdy uczestnik otrzymał własnoręcznie wykonaną czekoladę, dyplom potwierdzający udział w warsztatach, czapeczkę oraz fartuszek. Uczniowie mieli możliwość zakupu słodkiego prezentu gwiazdkowego.

red. Anna Dugiełło,  Angelika Rybak- Pietryka

Więcej…
 

 

6 grudnia to dzień, na który czekają wszyscy – zarówno dzieci jak i dorośli. To czas licznych miłych niespodzianek. Jedna z nich nie ominęła uczniów naszej szkoły, ponieważ mieliśmy okazję spotkać się ze świętym Mikołajem. W sali nr 17 zebrali się uczniowie wszystkich klas pierwszych oraz uczniowie klasy II c. Najpierw z zainteresowaniem obejrzeli krótkie przedstawienie przygotowane przez koleżanki i kolegów z klasy V e.

Więcej…
 

 
Podsumowanie akcji „Daj Włos”

5 grudnia 2019 r. w naszej szkole uroczyście podsumowano odbywającą się pod patronatem Prezydenta Miasta  Mielca kolejną edycję projektu „Daj Włos”. Wiceprezydent Paweł Pazdan, dyrektor szkoły Grzegorz Tychanowicz oraz koordynator akcji Mariola Drewniak, skierowali słowa wdzięczności do wszystkich, którzy wzięli w niej udział, dołączając do podziękowań pamiątkowe listy i upominki. Szczególne słowa uznania zostały skierowane w stronę osób, które bezinteresownie ofiarowały swoje włosy, w ten sposób pomagając w wykonaniu peruk dla chorych po chemioterapii.

Więcej…
 
Dzień Dostępności w naszej szkole

Pomysł na to, aby zainteresować dzieci problemem ,,dostępności'' wyniknął z wcześniejszego udziału grupy naszych uczniów w ogólnopolskim  konkursie ,,uDOSTĘPniacze''. Do tego wydarzenia szkoła przygotowywała się przez kilka tygodni. W wielu klasach na godzinach wychowawczych był poruszany temat udostępniania otoczenia  osobom niepełnosprawnym.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Filmoteka szkolna

Konkursy 2019/2020

Znajdź nas na ...

100 lat niepodległości

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting