Podziękowanie za wsparcie działań od FundacjiRak`n`Roll. Wygraj Życie!

Charytatywna działalność naszej szkoły po raz kolejny została doceniona. Fundacji Rak`n`Roll przekazała podziękowanie za kolejną akcję  "Daj włos", podczas której  74 osoby oddały włosy (3,1 kg), przeznaczone na peruki dla potrzebujących

 

 

 
Dziecięcy Uniwersytet Techniczny

Szanowni Państwo,

już w poniedziałek rusza rejestracja na nowy, letni semestr 2021 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego organizowanego przez Fundacje Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza.

Bezpłatne zajęcia odbywające się w tym semestrze w formie online,  przeznaczone są dla dzieci ze szkół podstawowych z całego województwa podkarpackiego, w wieku od 7 do 12 lat. Zapisy prowadzone są na Rzeszów (osoby z całego woj. podkarpackiego), Mielec (osoby z powiatu mieleckiego), Dębica (osoby z powiatu dębickiego), Jasło (osoby z powiatu jasielskiego, gminy i miasta Jasło) . Zapisy prowadzone są online i  rozpoczną się 15 lutego o godzinie 10.00 i potrwają do 22 lutego do godziny 23.59.59

Już dzisiaj zapraszamy na naszą stronę https://dolina-wiedzy.pl/dut/uczelnia/rejestracja/, na której dokładnie opisujemy sposób rejestracji oraz na nasz profil na FB (Dziecięcy Uniwersytet Techniczny), na którym oprócz samego posta o rejestracji będziemy publikować filmiki zapraszające na nasze zajęcia.

rejestracja

 

 
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” jest uchwalonym przez Radę Ministrów programem na lata 2016-2020 w celu poprawy stanu czytelnictwa  w Polsce poprzez wzmacnianie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy. Dzięki niemu nasza szkoła w roku 2020 uzyskała wsparcie finansowe na zakup 889 nowości książkowych, które wzbogaciły księgozbiór biblioteki.

W związku z zakwalifikowaniem się naszej placówki do programu już od maja do 21 grudnia 2020 r. były realizowane przez szkołę kolejne zadania mające  na celu promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci  i młodzieży. Szczegółowe sprawozdanie z tych działań można znaleźć w załączniku poniżej.

Dziękujemy bardzo wychowawcom klas, nauczycielom świetlicy oraz uczniom i rodzicom za zaangażowanie w realizację tych działań.

Red. J. Gil

Więcej…
 
E-skarbonka dla WOŚP

Rusza szkolna e-skarbonka WOŚP.
Poniżej podajemy link i zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz sympatyków szkoły i WOŚP do wpłat.
Szóstka gra z WOŚP już 25 lat

https://eskarbonka.wosp.org.pl/18c2ra

 

 
Mikołaj Wilk z SP6 –Talentem Roku 2020

Z wielką radością informujemy, że Mikołaj Wilk uczeń klasy 7f Mistrzostwa Sportowego o profilu pływackim został wybrany Talentem Roku 2020, dzięki głosom czytelników Tygodnika Regionalnego KORSO. Warto przypomnieć, że w 2014 roku Talentem Roku została Julia Gancarz również pływaczka z naszej szkoły. Mikołaj już od dwóch lat jest czołowym zawodnikiem w Polsce, który pływa stylem klasycznym i biorąc pod uwagę jego osiągnięcia, będzie w roku 2021 powołany do Kadry Narodowej Juniorów Polskiego Związku Pływackiego.

Gratulujemy i cieszymy się z sukcesu!

red. R. Wieczorek

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting