W Olsztynie w dniach od 17 do 19 grudnia 2021 roku odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych -kategoria wiekowa 14 lat. Wśród uczestników byli również uczniowie naszej szkoły klasy 8f o profilu Mistrzostwa Sportowego. Pod nieobecność medalisty -Mikołaja Wilka, nasi uczniowie, zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Najlepsze wyniki osiągnął Adrian Ochalik, plasując się na:

-  9. miejscu na 200 m stylem grzbietowym, 15. miejscu na 50 m stylem grzbietowym, 16. miejscu na 50 m stylem dowolny i 18. miejscu na 100 m stylem grzbietowym.

W finałach pływał również Karol Głaz, plasując się na :

- 12. miejscu na 200 m stylem klasycznym i 15. miejscu na 100 m stylem klasycznym.

Miejsce 17 w wyczerpującym wyścigu na 1500 m stylem dowolnym zajął Alvaro Marcinek. W zawodach uczestniczył również Filip Blicharz, zajmując miejsce w czwartej dziesiątce.

W wyścigach sztafetowych, w których brali udział wyżej wymienieni uczniowie, nasze sztafety plasowały się również  w finałach: 12. miejsce zdobyła sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym i 16. miejscu na 4 x 100 m stylem dowolnym.

Gratulujemy zawodnikom!

red. R. Wieczorek