Mistrzostwa Powiatu
czcionka

14 marca 2018 roku na naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach rozgrywek Igrzyska Dzieci. Turniej był eliminacją do szczebla rejonowego zawodów kończących się finałem wojewódzkim. Awans uzyskiwały najlepsze drużyny z turnieju. Do zawodów przystąpiły szkoły z terenu naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klasy 6e - Daniel Stala, Patryk Płaszewski, Yuriy Kochmar, Krystian Kozioł i Paweł Konieczny, z klasy 5e - Oskar Sondej, Wiktor Wierzchowski, Kacper Paduch, Antoni Guzda i Franciszek Miłoś.

 

Zasady rozgrywania spotkań i kolejność została przedstawiona przez organizatora z ramienia Szkolnego Związku Sportowego p. Adama Mirasia. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, o kolejności decydowały kolejno liczba zwycięstw, zdobytych setów i małych punktów. Ze zmagań zwycięsko wyszły drużyny SP 6 Mielec - chłopcy i SP 3 Mielec - dziewczęta, pokonując wszystkie drużyny i zdobywając mistrzostwo powiatu !!!

CHŁOPCY: 1. SP 6 Mielec

2. SP Malinie

3. SP Partynia

DZIEWCZYNKI :   1. SP 3 Mielec

2. SP Przecław

3. SP Tuszów Narodowy

Po zakończonym turnieju nagrody w postaci pucharów i dyplomów wręczyła wice dyrektor SP 6 w Mielcu pani Marzena Rybak wraz z panem Adamem Mirasiem.

Turniej rejonowy odbędzie się 9 kwietnia w naszej szkole. Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting