Wyniki Konkursu „Moje miasto Mielec w Minecraft”
Czwartek, 14. Maj 2020 18:40
czcionka

Po długich obradach pragniemy ogłosić wyniki konkursu "Moje miasto Mielec w Minecraft". Chcemy serdecznie podziękować, za ogromne zainteresowanie i  bardzo wysoki  poziom nadsyłanych prac. Wybór  tych najlepszych był bardzo trudny, a  różnice w punktacji były minimalne.  Ostatecznie o wyborze tych najlepszych decydowały detale.  Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców oraz  trzy najlepsze prace.  Mamy nadzieje, że już wkrótce uda się nam zorganizować wystawę  przedstawiające wszystkie projekty.

Laureaci:

1. Szymon Zych – SP7 - Stadion

2. Mateusz Tylec – SP6 – Kościół MBNP

3. Oliwia Łaz -  SP6 - Basen

 

Finaliści

1. Mikołaj Lasek - SP 11

2. Remigiusz Zięba - SP7

3. Bartek Furdyna -SP2

4. Szymon Chruściel - SP7

5. Emilia i Jakub Pelczar - SP 11

6. Karol Nycek i Piotr Rzeszucinski - SP6

 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting