,,Twórz Radio z domu".

„Stwórz słuchowisko radiowe lub piosenkę w domowym zaciszu, prześlij nagranie audio do naszej rozgłośni, a my je wyemitujemy na falach Polskiego Radia Rzeszów”.

Taki jest pomysł akcji Polskiego Radia Rzeszów. Projekt wychodzi naprzeciw potrzebom edukacji domowej - ma uczyć, rozwijać kreatywność oraz zainteresowania dzieci i młodzieży. Jest okazją nie tylko do zaprezentowania twórczości artystycznej, ale też zrealizowania marzeń młodych słuchaczy naszej rozgłośni. Nasza szkoła wzięła udział w tej pięknej akcji. Uczniowie zaśpiewali wiersz pt. „Czego chcesz od nas, Panie” do muzyki Natalii Nykiel „Bądź duży”. Ich utwór zostanie wyemitowany na falach Polskiego Radia Rzeszów. Nad uczniami czuwała p. Bernadeta Łaz.

W nagraniu wystąpili:

•       Laura Jarosz uczennica klasy 7b Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu

•       Wojciech Malinowski uczeń klasy 6a Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu.

Uczniowie śpiewają pieśń pt. ,,Czego chcesz od nas, Panie'' J. Kochanowskiego.

Muzyka:

tytuł: „Bądź duży”