Konkurs bożonarodzeniowy
czcionka

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na: szopkę bożonarodzeniową, stroik świąteczny, choinkę świąteczną, ozdobę itp...

Prosimy o wykonanie pracy przestrzennej z dowolnych materiałów. Wykonanie zdjęcia tej pracy i wysłanie na czacie platformy Microsoft Teams do Pani Agnieszki Bajor – nauczyciel techniki lub do Pani Doroty Łaz – nauczyciel plastyki. Zdjęcia prosimy odsyłać do 17 grudnia 2020r, do godz15.00. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane przed świętami na stronie szkoły oraz na szkolnym Facebooku

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting