czcionka

Turniej Minisiatkarski Dziewcząt w Kielcach

Turniej Minisiatkarski

Pogrom w Hali CK Kielce!!!!- tak podsumować można  Turniej Minisiatkówki Dziewcząt w Kielcach, który  odbył się 23 lutego2011roku.  Zorganizowany po raz trzeci , przez trenera Fartu Kielce- Dariusza Daszkiewicza turniej, przyciągnął do pięknej kieleckiej hali ok. 60 drużyn. Mielec reprezentowały uczennice IV klasy siatkarskiej SP 6 (5 zespołów dwójek) oraz 1 drużyna  dziewczynek kl. VI ( czwórki). Jedna z "dwójek"- Asia Nakonieczna i Julia Koza- przeszły przez cały turniej bez przegranej, fundując pozostałym drużynom w turnieju istny horror.

Ze zwycięstwa dumna jest trenerka drużyn Beata Cetnar, której zawodniczki we wspaniałym stylu rozpoczęły swoją siatkarską przygodę. "Bardzo się cieszę , że wygrałyśmy ten turniej, bo na pewno dziewczynki nabrały teraz pewności siebie i zdopinguje je to do większej pracy na treningach aby sięgać po kolejne zwycięstwa w innych turniejach. Dziękujemy naszemu sponsorowi- Papillon Club, który wspiera finansowo klase siatkarską i umożliwia nam wszystkie wyjazdy". Drużyna starszych dziewcząt- czwórka- Pamela Petrykowska, Kinga Kasprzak, Kamila Dyduła, Ania Lisowska i Daria Kaniewska zdobyły wice mistrza turnieju , przegrywając finał z SP 24 Kielce 12:15. Pozostałe dziewczynki biorące udział w turnieju: I. Płaszewska, M. Szczepańska, W. Putaj, O. Czubak, O Bryk, K. Olszowy, M. Myjak, J. Krupa.

Gazeta w  Kielcach napisała:

www.sport.pl/sport/1,78979,9156530,Minisiatkowka__najlepsi_goscie_z_Mielca.html

 

 

 

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting