czcionka

Zacięta walka o mistrzostwo miasta

siatkarkiCztery najlepsze mieleckie drużyny minisiatkówki dziewcząt spotkały się 9.03.2011 w sali gimnastycznej SP6 aby powalczyć o tytuł mistrzowski w tej dyscyplinie sportu. Rozegrano sześc meczy a najlepsze okazały się, zgodnie z przewidywaniami, zawodniczki naszej szkoły, które wygrały wszystkie mecze i będą reprezentować Mielec na szczeblu powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej . Zespół SP 6 wystąpił w składzie: Petrykowska Pamela, Dyduła Kamila, Kasprzak Kinga, Dereń Klaudia, Szyszka Joanna, Lisowska Anna, Nowak Wiktoria i Kaniewska Daria. Opiekunem zespołu jest Beata Cetnar. Pozostałe zespoły prezentowały bardzo wyrównany poziom i zajęły kolejno: II miejsce- SP1, III- SP3 i IV miejsce- SP 11

 

 

 

 

 

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting