18 czerwca – DZIEŃ OTWARTY - Akademii „LEONARDO”
czcionka

Zapraszamy 18 czerwca (piątek) w godzinach 14:30 – 18:00 na DZIEŃ OTWARTY do Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu przy ul. Wojska Polskiego 2B.

Dla odwiedzających zaplanowane zostały pokazy z zakresu lotnictwa i kosmonautyki oraz  robotyki:

-        przejazd łazika marsjańskiego po torze przeszkód;

-        pokaz modeli samolotów: Łoś, Zlin oraz szybowców i motoszybowców wykonanych w ramach zajęć w Akademii „Leonardo”;

-        prezentacja szybowca Junior oraz trening akrobacji na lotniczym fotelu żyroskopowym – oferta Aeroklubu Mieleckiego im. Braci Działowskich;

-        pokazowe loty modeli piankowych;

-        prezentacja nowego kierunku kształcenia TECHNIK ROBOTYK – pokaz robotów dydaktycznych i przemysłowych.

Na godz. 16.00 zapraszamy dzieci i młodzież na:

- warsztaty  budowy modeli rakiet kosmicznych – planujemy wystrzelenie zbudowanych rakiet 20 czerwca o godz. 9.00 na terenie Aeroklubu Mieleckiego im. Braci Działowskich;

- warsztaty  z programowania robotów mobilnych, a także udział w walkach robotów sumo.

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia liczba miejsc jest ograniczona, dlatego na warsztaty prowadzone są zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie.

Formularz zapisów >>

Rekrutacja 2021/2022