Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 wzięli udział w Ogólnopolskim Teście Coopera
czcionka

W piątek 18.06.2021 na stadionie miejskim MOSiR nasi uczniowie z klasy V ( Bartek Korabiowski, Dominik Balon, Szymon Ortyl i VII (Demski Kacper) wzięli udział w Teście Coopera gdzie mogli sprawdzić swoją aktualną dyspozycje sportową . Bieg trwał 12 min i nasi młodzi sportowcy pokazali się z bardzo dobrej strony. W teście wziął udział także opiekunem chłopców trener Zbigniew Hariasz, który także pokonał i wymieniony dystans . Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz koszulki techniczne, które będą świetną reklamą, że warto brać udział w takich imprezach. Brawo SP6, brawo chłopcy, do zobaczenia na kolejnym teście jesienią bieżącego roku.

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting