Uroczyste wręczenie nagród w konkursach kuratoryjnych
czcionka

Zakończenie roku szkolnego to ważny moment dla każdego ucznia. W piątek, 25 czerwca nasi uczniowie wzięli udział w podsumowaniu konkursów kuratoryjnych oraz konkursu fotograficznego „Mielec, jakiego nie znamy” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mielca, którego organizatorem była nasza szkoła.

W tym ważnym momencie, w murach Szkoły Podstawowej nr 6 gościliśmy Panią wizytator Grażynę Wianecką- Gąsior – przedstawiciela Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie oraz v-ce Prezydenta Mielca- Pana Pawła Pazdana, którzy wręczyli laureatom i finalistom nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy sukcesów wszystkim uczniom oraz ich opiekunom.

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting