Medale w Mistrzostwach Polski dla pływaków IKARA
czcionka

Pierwsze Mistrzostwa Polski w pływaniu mają za sobą juniorzy młodsi w wieku 14 lat tj. uczniowie klasy VII f Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu. Wróciliśmy z nowym doświadczeniem i medalami. Mikołaj Wilk zdobył srebrny medal na 200 m stylem klasycznym i brązowy medal na 100 m stylem klasycznym. Oprócz tego był czwarty na 50 m stylem klasycznym i siódmy na 400 m stylem zmiennym. Na 9. miejscu ukończyła rywalizację sztafeta chłopców 4 x 100 m stylem zmiennym w składzie Adrian Ochalik, Karol Głaz, Mikołaj Wilk i Alvaro Marcinek.

W finałach pływali jeszcze  Maja Tchórzewska, która była jedenasta na 400 m stylem zmiennym  i siedemnasta na 200 m stylem zmiennym, Adrian Ochalik był dwunasty na 200 m stylem grzbietowym, Karol Głaz szesnasty na 200 m stylem klasycznym i Alvaro Marcinek dwudziesty pierwszy na 1500 m stylem dowolnym.

Gratulujemy młodym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.

red. R. Wieczorek

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting