Zajęcia profilaktyczno-sportowo-rekreacyjne w SP 6
czcionka

„Każdy dzień jest nową przygodą” – to hasło dwutygodniowego, wakacyjnego turnusu, który 9 lipca 2021 r. w ramach akcji „Lato w mieście”, zakończył się w naszej szkole. Był to niezwykle ciekawy i kreatywny czas dla wszystkich uczestników półkolonii. Zabawom i  różnym formom aktywności nie było końca. Wycieczki były okazją do poznania ciekawych miejsc i zakątków. Dzieci rozwijały swoją ciekawość poznawczą, aktywność fizyczną, doskonaliły zainteresowania (plastyczne, techniczne, muzyczne, filmowe, przyrodnicze, sportowe).

Podczas zajęć uczyły się koleżeństwa, właściwych postaw społecznych, zdrowej rywalizacji. Wspólnie spędzony czas był dla nich okazją do wzajemnych spotkań, zabaw, integracji i przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Każdego dnia dzieci robiły coś ciekawego i  niepowtarzalnego, a także aktywnie spędzały wakacyjny czas.

Dwa tygodnie minęły jak … jeden dzień. Do zobaczenia we wrześniu!

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting