Pasowanie na ucznia i ucznia sportowca
czcionka

W bieżącym roku w mury Szkoły Podstawowej nr 6 wkroczyło 43 pierwszoklasistów, tworząc klasę Ia, prowadzoną przez Barbarę Maj z pomocą Aleksandry Szyszki oraz Ib pod opieką Marioli Drewniak. Powstała także klasa IVc o profilu siatkarsko-pływackim. Jej wychowawczynią jest Aneta Strokoń, a trenerkami Beata Cetnar i Joanna Rusek. W poniedziałek, 20 września 2021 r.  odbyła się tradycyjna uroczystość pasowania na ucznia i ucznia sportowca. Przed aktem pasowania uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Z okazji wstąpienia do grona uczniów i uczniów sportowców, życzenia osiągania jak najlepszych wyników w nauce i sporcie złożył dzieciom dyrektor szkoły, Grzegorz Tychanowicz oraz zaproszeni goście: Paweł Pazdan, wiceprezydent Mielca i Mirosław Kapinos, naczelnik Wydziału Edukacji. Robert Wieczorek, prezes Zarządu Klubu „Ikar”, zwrócił się do młodych sportowców, dając im za wzór do naśladowania starszych kolegów, znakomitych pływaków.

W uroczystości uczestniczyli licznie zgromadzeni rodzice, którzy z dumą obserwowali swoich podopiecznych, oklaskując ich wspaniałe popisy artystyczne.

Na koniec świeżo upieczeni uczniowie i sportowcy zostali obdarowani drobnymi upominkami przez samorząd uczniowski, które przekazała jego opiekunka, Monika Ćwiok, zachęcając wszystkich do angażowania się w życie szkoły

Ciesząc się, że możemy być razem, życzymy Wam Kochani, aby przebywanie w „szóstce” było dla Was najpiękniejszą przygodą, pełną sukcesów i radości.

Maria Nowakowska

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting