czcionka

Przy Solskiego zmiany?

Jesteśmy u progu nowego roku szkolnego, a w ,,szóstce?? zmiany. I tak jak w życiu coś się kończy, a coś zaczyna, od nowego roku szkolnego 2012/2013 nowym dyrektorem SP6 został pan Grzegorz Tychanowicz- dotychczasowy zastępca dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu.

Jego poprzednik pan Lech Stacho był dyrektorem ,,szóstki?? aż przez 22 lata. Nauczyciele i uczniowie uroczyście pożegnali pana dyrektora 30 czerwca podczas akademii na zakończenie roku szkolnego, na której to pan Lech Stacho dzielił się swoimi wspomnieniami i wrażeniami z długoletniej pracy.

W pierwszym dniu nowego roku szkolnego podczas akademii serdecznie powitamy nowego ,,gospodarza?? naszej szkoły, życząc mu pomyślności w realizacji planów i zamierzeń oraz dobrej współpracy z gronem pedagogicznym, rodzicami i uczniami.

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela