II Mikołajkowy Wielobój Sprawnościowy
czcionka

Już po raz drugi w hali sportowej SP11 spotkało się ponad 60 dziewcząt i chłopców z Akademii Siatkówki (SP 6 Mielec) oraz Piłkarskiego Przedszkola (SMS MIelec) aby rywalizować ze sobą w II Mikołajkowym Wieloboju Sprawnościowym. Te dwie szkółki prowadzą zajęcia dla najmłodszych dzieci mieleckich szkół i przedszkoli. Na pomysł sportowej walki pomiędzy maluchami z obydwu szkółek wpadła przed rokiem prowadząca zajęcia w Akademii Siatkówki Beata Cetnar" Naszym celem jest uatrakcyjnić zajęcia dzieciakom, zintegrować ich, a także nagrodzić ciężką pracę jaką oprócz zabawy muszą wykonać podczas swych zajęć" Ostrej rywalizacji przyglądali się z trybun rodzice oraz zaproszeni goście. W tym roku zwycięstwo przypadło chłopcom, którzy 1 punktem pokonali dziewczynki ale Św. Mikołaj przyszedł z prezentami do wszystkich. Nagrody wręczali: vice Prezydent m. Mielca B. Bieniek oraz dyrektor SP6 G. Tychanowicz. Serdeczne podziękowania dla wszystkich trenerów SMS i Akademii siatkówki oraz dziewcząt klas siatkarskich SP6 za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu turnieju.

 

 

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting