W tym roku nie dały żadnych szans!!!!
czcionka

Zgłosiło się 40 zawodniczek, głównie szkół spoza Mielca_ Czajkowa, Gawłuszowice, Trzciana, Wadowice Górne, Wola Wadowska, Malinie, SP13, SP6, SP3 i z powiatu tarnowskiego- Wola Rzędzińska. Organizator- Beata Cetnar przy współpracy z MOSIR Mielec i Starostwem Powiatowym. 6 pucharów zgarnęły zawodniczki klasy siatkarskiej SP6 nie dając rywalkom najmniejszych szans. I m- Kinga Salach, II- Laura Duszkiewicz, III_ Chrabąszcz Kasia, IV- Działowska Liwia, V- Kulpa Karolina, VI- Bogdan Julia- dziewczyny wyszły z grup z pierwszych miejsc i o finał zagrały między sobą.  Wszystkie 40 zawodniczek otrzymało piłki , dyplomy i słodycze zakupione przez MOSIR . W tym roku range zawodów podniosły zaproszone zawodniczki I-ligowej Stali Mielec S.A., które przyglądały się meczom, rozdawały autografy, robiły zdjęcia z dziewczynkami. Nagrody wręczali- Przew. Rady Powiatu- H. Niedbała oraz kapitan zespołu Stali - Gosia Sobolewska. Duże podziękowania dla nauczycieli -opiekunów zawodniczek, którzy poświęcając dzień wolny od pracy tak licznie przybyli na turniej.....

 

 

 

 

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting