Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki
czcionka

11 maja 2013 r. w Leżajsku rozegrano finały wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt KINDER+ SPORT 2013. Dziewczęta trenujące w klasach siatkarskich SP6 w Mielcu wystąpiły w dwóch kategoriach wiekowych. Finały w Leżajsku były podsumowaniem  trwających kilka miesiecy rozgrywek, w których łącznie wystąpiło około 70 zespołów z całego województwa ( Leżajsk, Mielec, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krasne, Łańcut, Stalowa wola, Rzeszów, Nowa Dęba, Dębica, Jasło, Debowiec, Zaleszany, Jarosław, SP3 Mielec, Góra Ropczycka i in.)
Dziewczęta z SP 6, grające jako UKS "Szóstka" Papillon Mielec zdobyły tytuł Wicemistrza Podkarpacia w dwóch rocznikach- Czwórki- Płaszewska Iga, Lemiech Aleksandra, Koza Julia, Konieczny Alicja, Nakonieczna Joanna, Bryk Aleksandra, oraz Trójki- Tabor Aleksandra, Barbara Zuzannna, Wrońska Anna.
Srebrne medalistki powalczą teraz w barażach o awans do Mistrzostw Polski w Zabrzu. Zawodniczki wraz z opiekunem- Beatą Cetnar dziękują sponsorowi klas siatkarskich - Firmie Papillon Club oraz MOSIR w Mielcu za pokrycie kosztów przejazdu na turnieje oraz zakup sprzętu sportowego.
 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting