W piątek 10.11. dwie grupy uczniów z naszej szkoły wzięły udział w ogólnopolskim wydarzeniu pod nazwą Wirtualny Festiwal „Iskier Niepodległej” organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Uczniowie pod opieką pani Karoliny Mielnickiej i pani Anny Putaj wykonywali zadania dotyczące, min. odzyskania niepodległości przez Polskę, znajomości polskich sportowców i ich osiągnieć, czy też szukali  powiązań między wyznaczonymi postaciami.
W dwóch ostatnich zadaniach uczniowie musieli wykazać się inwencją twórczą i opracować moodboard, czyli tablicę inspiracji do wybranego dzieła sztuki oraz komiks dotyczący inżynierów i konstruktorów.
Na 285 drużyn z całej Polski drużyna pani Anny Putaj zajęła 3 miejsce!
Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom motywacji, pomysłów i zapału do pracy oraz życzymy dalszych sukcesów.