Wielki sukces siatkarek z SP6 !!!!
czcionka

Siatkarki z SP 6 jako reprezentantki Podkarpacia na Mistrzostwach Polski!!!
Cykl turniejów wojewódzkich, makroregionalnych i w końcu - wielki finał Kinder+Sport, to największa i najbardziej rozpoznawalna marka w krajowej mini piłce siatkowej. Dzięki szerokiej organizacji, atrakcyjnej formule oraz oficjalnej randze Mistrzostw Województw oraz Mistrzostw Polski, impreza stanowi obowiązkową pozycję w harmonogramie wyjazdów turniejowych każdej organizacji szkolącej dzieciaki w siatkówce. Plakaty, banery i gadżety z logo Kinder+Sport kluby i zawodnicy przechowują jak relikwie i eksponują w trakcie organizowanych przez siebie turniejów towarzyskich.
Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Fundacja Ferrero mają powód do dumy. W ciągu kilku lat współpracy udało im się stworzyć markę, która elektryzuje co roku świat mini. Najlepszym dowodem są emocje i wspomnienia reprezentantów Polski, którzy odwiedzają turniej finałowy. Przecież duża część z nich w zabrzańskiej hali stawiała swoje pierwsze kroki w przygodzie z siatkówką.
19 maja Hala POSIR w Przemyślu gościła podkarpackie finalistki Ogólnopolskiego Turnieju Kinder+ Sport 2013. UKS "Szóstka " Papillon Mielec grała w finale czterema zespołami. Kinga Salach, Laura Duszkiewicz i Karolina Kulpa to zawodniczki, które przeszły przez turniej bez przegranej, pokonując Stalową Wolę, Tarnobrzeg, Przemyśl, Lezajsk, Dębicę, zostały nowymi Mistrzyniami Województwa i bedą reprezentować Podkarpacie na Mistrzostwach Polski. Pozostałe zawodniczki, grające w finale- Kasia Chrabąszcz, Liwia Działowska, Julia Bogdan, Ola Kędra, Karolina Kubik, Oliwia Rzeźnik, Patrycja Rusek,Wiśniewska Daria, Ala Wrażeń, trener B. Cetnar.
Nie w Zabrzu, jak dotychczas, a w Drzonkowie k. Zielonej Góry odbędzie się tegoroczny finał, w którym zawalczą najlepsi i najmłodsi siatkarze w Polsce. Lubuski Związek Piłki Siatkowej został wytypowany przez Zarząd PZPS na organizatora XIX Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki o Puchar Kinder+Sport 2013. Mecze, na które wszyscy z niecierpliwością czekamy odbędą się w dniach 1-2 lipca tego roku.
 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting