UKS SZÓSTKA Wicemistrzami Ogólnopolskiego Turnieju
czcionka

Uczennice klasy V siatkarskiej SP 6 w Mielcu , grające jako UKS SZÓSTKA PAPILLON MIELEC wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w Krakowie.
W tym roku to XIX edycja tego turnieju, który trwał przez trzy dni, od piątku do niedzieli 8 grudnia. Zawody stały na wysokim poziomie , a dzieci pokazały, że już w tak młodym wieku gra w siatkówkę może sprawiać mnóstwo przyjemności.

 

W turnieju wzięło udział około 250 dzieci z całej Polski.  Wśród dziewcząt triumfowała drużyna UKS Czwórki z Aleksandrowa Łódzkiego, drugie miejsce UKS Papillon Mielec ( jedyna przegrana z Aleksandrowem 21:25) ----a trzecie gospodarz SP87 Sparta Kraków. Dziewczęta z SP 6 Mielec to tegoroczne Mistrzynie województwa w kategorii " dwójek" i reprezentantki Podkarpacia na Mistrzostwach Polski w Zielonej Górze.
U chłopców zwyciężył Ibis Mirzec, na drugim miejscu uplasował się AKS MOS Rzeszów, natomiast miejsce trzecie wywalczyła SP 155 Kraków.
Najlepszą atakującą turnieju ogłoszono zawodniczkę UKS SZÓSTKA MIELEC- Kingę Salach.
Uroczystość zakończenia turnieju uatrakcyjnił sam Król Kurkowy z trzema swoimi Marszałkami, który wraz z panią Dyrektor ZSOS nr 2  Dorotą Petlic  wręczali nagrody uczestnikom .W opinii trenerów i zaproszonych gości to jeden z najlepiej zorganizowanych i stojących na wysokim poziomie ogólnopolskich turniejów mini siatkówki.

SZÓSTKA MIELEC wystąpiła w składzie: Kulpa Karolina, Salach Kinga, Duszkiewicz Laura, Chrabąszcz Katarzyna, Kędra Ola, Bogdan Julia i Wrażeń Alicja. Trener- Beata Cetnar.
Wyjazd na turniej był możliwy dzięki MOSIR Mielec , UKS Szóstka oraz rodzicom zawodniczek.


 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting