Festiwal Siatkówki w Krasnem
czcionka
Najmłodsze zawodniczki SP 6 Mielec,dziewczynki klasy IV siatkarskiej, skorzystały z zaproszenia SP w Krasnem do udziału w Festiwalu Siatkówki Dziewcząt. Oprócz reprezentacji naszej szkoły w zawodach uczestniczyły zespoły z Rzeszowa, Ropczyc, Krasnego i Przemyśla. Reprezentacja Szóstki Mielec składała się z pięciu zespołów dwójkowych. Najlepsza drużyna to Oliwia Kojder i Julia Kopacz, które zajęły w grupie I miejsce i walczyły dalej z najsilniejszymi drużynami z Rzeszowa i Krasnego. Dobrze grające technicznie dziewczęta SP 6 niestety przegrały ze swietnymi warunkami fizycznymi dziewcząt innych drużyn i ostatecznie zajęły V miejsce. Był to pierwszy sprawdzian dla naszych maluchów i zdały go bardzo dobrze. Trenerem dziewczynek jest Beata Cetnar.

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela