Turniej Singli Siatkarskich Dziewcząt
czcionka
Po raz trzeci UKS Szóstka Mielec oraz Sp 6 Mielec, realizując cele popularyzacji siatkówki wśród najmłodszych, zorganizowały Turniej Singli Siatkarskich Dziewcząt. 14 grudnia , w sali gimnastycznej SP 6 stawiło się 30 dziewczynek klas IV-tych i młodszych aby powalczyć ze sobą o tytuł najlepszej siatkarki w Powiecie Mieleckim.
Dziewczęta reprezentowały szkoły z Wadowic Górnych, Woli Wadowskiej, Woli Rzędzińskiej ( powiat tarnowski), SP 6 i SP 3 w Mielcu. Kilkugodzinna walka pokazała, ze zawodniczki już posiadają duże umiejętności i mimo młodego wieku wspaniale dają sobie radę na boisku. Na szczególną pochwałę zasługują trzecioklasistki z Wadowic Górnych i Woli Wadowskiej, które śmiało stawały do walki ze starszymi o rok rywalkami z pozostałych szkół ( trener- Anna Skucińska).
Ostatecznie , pucharami ufundowanymi przez Starostę Powiatu Mieleckiego, podzieliły się dziewczęta z SP 6 i SP 3. Wszystkie dziewczynki natomiast otrzymały piłki zakupione przez UKS Szóstka w Mielcu. Nagrody wręczali: wicestarosta powiatu Andrzej Bryła oraz dyrektor SP6 Grzegorz Tychanowicz. Sędzina główna zawodów- Anna Wojtas- trener SMS w Mielcu.
Organizator Turnieju - Beata Cetnar, dziękuje rodzicom klasy V siatkarskiej SP 6 za wspaniałe wypieki, które mieli okazję kosztować wszyscy uczestnicy turnieju. Ostateczna klasyfikacja :
I m- Mazur Ariana
II m - Cichoń Dagmara
III m- Moryto Joanna
IV m- Janów Aleksandra
V m- Zemmel Aleksandra
VI m- Gałga Angelika
 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting