Nie ma mocnych na Szóstkę Mielec!!!!
czcionka
Ponad 200 dzieci, 40 drużyn, 8 godzin walki, trybuny wypełnione rodzicami i podwójne zwycięstwo Mielczanek- tak podsumować można to, co działo się w hali GIM 2 w Mielcu 8 marca. Wojewódzki etap rozgrywek Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Dziewcząt Kinder + Sport po raz czwarty zorganizowano w Mielcu. Również w tym roku walczono równolegle o Puchar Dyrektora SP 6 w Mielcu, Grzegorza Tychanowicza.
Zjawiły się bardzo mocne reprezentacje Stalowej Woli, Tarnobrzega, Dębicy, Łańcuta,Leżajska, Niwisk, Ropczyc, Żołyni, SP 3 Mielec. Turniej zorganizowano w dwóch rocznikach i obydwa zdominowały zawodniczki UKS Szóstka Papillon Mielec, przechodząc przez cały turniej bez przegranego seta. Dziewczęta z Mielca potwierdziły w tym turnieju bardzo wysoki poziom umiejętności i zapowiedziały dalszą walkę o ponowne reprezentowanie Podkarpacia na Mistrzostwach Polski w Zielonej Górze. " Piękny prezent imieninowy sprawiły mi moje dziewczyny, polały się łzy wzruszenia....."-słowa trenerki Beaty Cetnar po zakończonych meczach. Ostateczna klasyfikacja, klasy szóste-
Im- UKS Szóstka Papillon Mielec (Zuzanna Barbara, Aleksandra Tabor, Anna Wrońska, Nicole Bec, Sylwia Trela)
IIm- SP 3 Tarnobrzeg
IIIm- SP Żołynia
IVm- UKS Szóstka Papillon Mielec ( Oliwia Dragan, Zuzanna Sankowska, Aleksandra Karkosza, Zuzanna Piekarska)
Ostateczna klasyfikacja, klasy piąte-
Im- UKS Szóstka Papillon Mielec ( Kinga Salach, Laura Duszkiewicz, Karolina Kulpa)
IIm- Vega Stalowa Wola
IIIm- UKS Szóstka Papillon Mielec 2 ( Julia Bogdan, Kasia Chrabąszcz, Liwia Działowska, Ola Kędra)
Turniej zorganizowały Beata Cetnar i Anna Wojtas- trener SMS Mielec( sędzia główny zawodów). Organizatorki dziękują zawodniczkom I GIM SMS Mielec, rodzicom klasy V siatkarskiej SP 6 w Mielcu i prezydentowi m. Mielca B. Bieńkowi, bez których turniej by się nie odbył.
 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting