Rewanże w Łańcucie...
czcionka
W rewanżowym turnieju, w pięknej Hali Mosir w Łańcucie ponownie spotkały się najlepsze siatkarskie ośrodki Podkarpacia. Niestety, organizatorzy kolejnego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Kinder+Sport  - MKS Łańcut, liczący na zwycięstwo na swoim terenie, nie mieli powodów do radości.
Również pozostałe drużyny, reprezentacje Dębicy, Stalowej Woli, Tarnobrzega, Leżajska, Żołyni, Ropczyc, Niwisk , musiały uznać wyższość zespołów z UKS Szóstka Papillon Mielec. Dziewczęta z SP 6  w Mielcu ponownie zajęły pierwsze miejsca we wszystkich kat. wiekowych, a przewaga pkt była zdecydowanie wyższa niz w poprzednim turnieju. Na uwagę zasługuje fakt, iż o pierwsze miejsce walczyły ze sobą mieleckie drużyny.
Najlepsze zawodniczki turnieju- Kinga Salach, Laura Duszkiewicz, Kulpa Karolina, Liwia Działowska, Julia Bogdan, Aleksandra Kędra, Kasia Chrabąszcz, Ola Tabor, Anna Wrońska, Nicole Bec, Barbara Zuzanna ( tr. B. Cetnar)

 

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting