6 dla "Szóski" Mielec
czcionka
Najlepsza zawodniczka Nicole BecKolejne zwycięstwo i awans do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej zanotowała na swoim koncie drużyna piłki siatkowej dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 6.
Finały rejonowe rozegrano systemem "każdy z każdym" w sali gim SP6 z udziałem Mistrzów 4 powiatów - sędziszowsko, ropczyckiego, kolbuszowskiego, dębickiego i mieleckiego." Szóstka " wykonała plan i ponownie wygrała wszystkie mecze nie tracąc ani jednego seta. 
Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica klasy VI siatkarskiej SP 6 Bec Nicole. Skład zwycięskiej drużyny- Barbara Zuzanna, Tabor Aleksandra, Wrońska Anna, Bec Nicole, Chrabąszcz Katarzyna, Bogdan Julia, Kulpa Karolina, Salach Kinga, Działowska Liwia, Duszkiewicz Laura, Sankowska Zuzanna, Dragan Oliwia, tr. B. Cetnar.
Klasyfikacja końcowa:
Im- SP 6 Mielec- 6 pkt- awans
IIm- SP 2 Dębica- 4 pkt- awans
IIIm- SP Góra Ropczycka- 2 pkt
IVm- SP Przyłęk- 0 pkt

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting