XXI Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Klas V w Krakowie
czcionka

Siatkarki z klasy Ve w dniach 4-6 grudnia 2015 r. wzięły udział w XXI Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców w Krakowie. Zaproszonych zostało 26 zespołów dziewcząt i 24 zespoły chłopców z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowały zawodniczki, które na co dzień są uczennicami klasy siatkarskiej gdzie trenują pod okiem trenera Łukasza Dołowackiego.

W kategorii dziewcząt drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 13 zespołów w każdej. Awans do finału dawało zajęcie pierwszych trzech miejsc w grupie i jak mówi trener Agnieszka Gliwa cyt. "Nie była to łatwa sprawa, bo trzeba było rozegrać aż dwanaście meczy w grupie". Pierwszy zespół poradził sobie z tym zadaniem świetnie i z jedną porażką, zajmując drugie miejsce w swojej grupie, awansował do ścisłego finału. Drugi zespół po zaciętej walce zajął w swojej grupie 9. miejsce i awansował do finału D.  Pierwsza drużyna SP6 Mielec w ścisłym finale zajęła bardzo wysokie IV miejsce. Najlepszą przyjmującą turnieju ogłoszono zawodniczkę SP 6 MIELEC- Kamilę Kosińską. Dziewczynki oprócz doświadczenia siatkarskiego na parkiecie zawiązały przyjaźnie z  zawodniczkami i zawodnikami z innych klubów. Zyskały sympatie sędziów, trenerów i kibiców obecnych na turnieju. Dostały też zaproszenia na kolejne turnieje do Poznania, Milicza, Szlichtyngowej i Wieliczki. W sobotnie popołudnie miały okazję zwiedzić pięknie przystrojony w świąteczne ozdoby Rynek w Krakowie.

 

SP 6 MIELEC wystąpiła w składzie: Dominika Salach, Paulina Polak, Kamila Kosińska, Laura Kamińska, Nicola Winiarz, Julia Ziomek, Ewa Kiełb, Wiktoria Staroń. Trener - Agnieszka Gliwa.

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting