Wojewódzki Turniej Półfinałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej
czcionka

W dniu 10.06.2016 odbył się Wojewódzki Turniej Pòłfinałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce dziewcząt w Tarnobrzegu. W Turnieju wzięły udział zespoły : SP3 Tarnobrzeg, SP11 Stalowa Wola, SP Gòra Ropczycka i SP6 Mielec. Nasza drużyna SP 6 przystąpiła do tego Turnieju z zaliczonym wygranym meczem z SP Gòra Ropczycka. Wygrywając odpowiednio z zespołami z Tarnobrzega i Stalowej Woli 2-1, wygrywamy cały turniej i awansujemy do Finałòw Wojewódzkich. Należy pochwalić cały zespół gdyż dziewczęta wykonały kawał porządnej pracy.

Skład zespołu SP 6 : Aleksandra Janów, Martyna Jamróz, Nadia Radoń,Aleksandra Gołàb, Sara Anwar-Ćwiok, Patrycja Wilk, Oliwia Kojder, Karolina Sokołowska, Joanna Moryto, Aleksandra Zemmel

Trener: Łukasz Dołowacki

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting