Wygrywamy Ligę Miejską :-))
czcionka

W lidze miejskiej wzięły udział drużyny : SP 3, SP 9, SP 6, SP 1, SP 13. Turniej trwał od października do maja i drużyny grały ze sobą mecz i rewanż. Drużyna SP 6 Mielec okazała się najlepszym zespołem wygrywajàc wszystkie mecze, sà to uczennice klasy sportowej które trenują pod okiem swojego trenera i nauczyciela Łukasza Dołowackiego. Trener w trakcie trwania ligi miał do dyspozycji 14 uczennic klasy sportowej. Ideą grania w lidze było dać szanse na pokazanie się w polu gry szerokiemu składowi a przede wszystkim ogranie jak największej liczby zawodniczek. Miło ròwnież poinformować iż aż 7 dziewcząt dostało powołania na konsultacje kadry wojewódzkiej młodziczek rocznika 2003. Najlepsza zawodniczką turnieju MVP została ALEKSANDRA JANÒW.

SP 6 Mielec :
Aleksandra Janów, Martyna Jamróz, Aleksandra Gołąb, Aleksandra Zemmel, Weronika Ochał, Nadia Radoń, Marta Nowińska, Patrycja Wilk, Karolina Sokołowska, Joanna Moryto, Aleksandra Leśniak, Sandra Szkutnik, Sara Anwar-Ćwiok, Oliwia Kojder,
Trener Łukasz Dołowacki

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting