Nauczanie zdalne dla uczniów klas I - VIII od 9 listopada 2020 r.               
czcionka

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 6:

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu informuje, że zapisy dzieci do klas pierwszych odbędą się w dniach 2 - 9 marca 2020 r. (Ważne! Zapisy odbywają się tylko drogą elektroniczną!). W celu bliższego zapoznania się z naszą placówką serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi w dniu 25 lutego 2020 r. w godz. od 1600 do  1800 do budynku przy ul. Solskiego 8 na Dzień Otwarty pod hasłem: SP6 … szkołą na sześć!.


 

Rekrutacja do świetlicy SP6:

 


Materiały promocyjne szkoły:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-dziennik

Procedury covid -19

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting