siatkówka
Udany występ młodych siatkarek z SP 6 na Międzynarodowym Turnieju Siatkówki w Krakowie

W dniach 11-13 września w hali ZSOS W Krakowie na Międzynarodowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt i Chłopców spotkały się drużyny młodziczek i kadetek (młodzicy, kadeci), w tym drużyna Szkoły Podstawowej nr 6 z Mielca. Mocno obsadzony turniej dał możliwość naszej drużynie rozegrania spotkań na bardzo wysokim poziomie.

Po wygraniu wszystkich meczów w fazie grupowej, dziewczęta z SP 6 były bliskie sprawienia niespodzianki na turnieju i pokonania mocnej reprezentacji Podkarpacia oraz walki o 1 miejsce z drużyna z Warszawy, która stanowi reprezentacje Mazowsza. Niestety minimalna przegrana dała mieleckim zawodniczkom 4 miejsce w turnieju.
Skład drużyny: Murjas Wiktoria, Bogdan Nadia, Bogdan Daria, Sobota Małgorzata, Ciechoń Wiktoria, Hyjek Kornelia, Baranowska Aleksandra. Tr. Beata Cetnar
 
Zapisy do klasy siatkarskiej 2020/2021 z poszerzonym j.angielskim

 
10. Międzynarodowy Turniej Siatkówki Dziewcząt i Chłopców SPARKASSENCUP

W dniach 16-21 stycznia uczennice klas siatkarskich SP 6 w Mielcu brały udział w 10 Międzynarodowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt i Chłopców SPARKASSENCUP , w miejscowości Feldkirch w Austrii.
Reprezentacja w składzie Bogdan Daria, Bogdan Nadia, Murjas Wiktoria, Sobota Małgorzata, Ciechoń Wiktoria, Hyjek Kornelia wraz z trenerką Beatą Cetnar, miała okazje sprawdzić swoje umiejętności siatkarskie grając z drużynami z Francji, Włoch, Austrii, Niemiec. Pomimo tego, iż mieleckie siatkarki były o 3 lata młodsze, były bardzo blisko sprawienia niespodzianki i walki w pierwszej czwórce.

Więcej…
 
Siatkarki klasy 7 e na meczu CEV Volleyball Cup ASPTT MULHOSE VOLLEY Francja-Developres SkyRes Rzeszow!!!

Ten dzień uczennice klasy siatkarskiej 7 e będą wspominać bardzo długo. Zawodniczki naszej szkoły miały bowiem okazję uczestniczyć w meczu pucharowym CEV francuskiej drużyny ASPTT MULHOUSE VOLLEY i polskiej drużyny DeveloPress SkyRes Rzeszów. Dzięki uprzejmości pani Pauliny Peret , dziewczyny mogły obejrzeć mecz na bardzo wysokim poziomie oraz porozmawiać z zawodniczkami i trenerami. Szczególnie zapamiętane zostanie z pewnością wspólne zdjęcie oraz autograf  trenera światowej sławy Stephane Antiga, który obecnie prowadzi rzeszowską drużynę siatkówki kobiet.

Więcej…
 
Zapisy do klasy siatkarskiej

 
Mistrzostwa Powiatu

14 marca 2018 roku na naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach rozgrywek Igrzyska Dzieci. Turniej był eliminacją do szczebla rejonowego zawodów kończących się finałem wojewódzkim. Awans uzyskiwały najlepsze drużyny z turnieju. Do zawodów przystąpiły szkoły z terenu naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klasy 6e - Daniel Stala, Patryk Płaszewski, Yuriy Kochmar, Krystian Kozioł i Paweł Konieczny, z klasy 5e - Oskar Sondej, Wiktor Wierzchowski, Kacper Paduch, Antoni Guzda i Franciszek Miłoś.

Więcej…
 
Pływacy udanie rozpoczęli nowy rok

Świetny start młodych pływaków Międzyszkolnego Klub Sportowy IKAR Mielec i uczniów klasy IV Mistrzostwa Sportowego i klasy V Pływackiej Szkoły Podstawowej 6 w Mielcu podczas Podkarpackiej Lidze Dzieci w Ropczycach.. Po pierwszej rundzie zdobyliśmy 89 punktów i zdecydowanie wyprzedzamy drugi zespół Gryfu Dębica o 29 punktów. Medale i punkty zdobywali:

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting