siatkówka

 


 

Kolejny sukces drużyny siatkarskiej naszej szkoły!!!

 

Po kolejne zwycięstwo w minisiatkówce sięgnęły 22 marca 2011 dziewczęta naszej szkoły. W Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej wygrały pewnie , nie przegrywając ani jednego seta. W sali gimnastycznej SP6, oprócz gospodarzy, o puchar i awans do finału rejonowego walczyły szkoły z Tuszowa Narodowego oraz ze Zdziarca.

 

Więcej…
 

Zacięta walka o mistrzostwo miasta

siatkarkiCztery najlepsze mieleckie drużyny minisiatkówki dziewcząt spotkały się 9.03.2011 w sali gimnastycznej SP6 aby powalczyć o tytuł mistrzowski w tej dyscyplinie sportu. Rozegrano sześc meczy a najlepsze okazały się, zgodnie z przewidywaniami, zawodniczki naszej szkoły, które wygrały wszystkie mecze i będą reprezentować Mielec na szczeblu powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej . Zespół SP 6 wystąpił w składzie: Petrykowska Pamela, Dyduła Kamila, Kasprzak Kinga, Dereń Klaudia, Szyszka Joanna, Lisowska Anna, Nowak Wiktoria i Kaniewska Daria. Opiekunem zespołu jest Beata Cetnar. Pozostałe zespoły prezentowały bardzo wyrównany poziom i zajęły kolejno: II miejsce- SP1, III- SP3 i IV miejsce- SP 11

 

 

zobacz nasze mistrzynie>>
 

Turniej Minisiatkarski Dziewcząt w Kielcach

Turniej Minisiatkarski

Pogrom w Hali CK Kielce!!!!- tak podsumować można  Turniej Minisiatkówki Dziewcząt w Kielcach, który  odbył się 23 lutego2011roku.  Zorganizowany po raz trzeci , przez trenera Fartu Kielce- Dariusza Daszkiewicza turniej, przyciągnął do pięknej kieleckiej hali ok. 60 drużyn. Mielec reprezentowały uczennice IV klasy siatkarskiej SP 6 (5 zespołów dwójek) oraz 1 drużyna  dziewczynek kl. VI ( czwórki). Jedna z "dwójek"- Asia Nakonieczna i Julia Koza- przeszły przez cały turniej bez przegranej, fundując pozostałym drużynom w turnieju istny horror.

Więcej…
 

Wycieczka do Kazimierza

W Kazimierzu było super. Jesteśmy zadowolone z  wyjazdu, który zorganizowała nam  pani  Beata Cetnar - nasza wychowawczyni i trenerka. Pojechałyśmy tam bo bardzo chciałyśmy zwiedzić  Kazimierz.

 

Więcej…
 

Halloween Party

Halloween Party - bal "przebierańców"

Klasy sportowe IVf, IVe, Vf oraz klasa integracyjna Va, spotkały się na Halloween Party w Klubie Papillon w Mielcu. Na tą wyjątkową okazję uczniowie przygotowali wspaniałe kostiumy, które oceniało jury w składzie: M.Nowakowska, A.Mytych, B.Witkowska i A.Zając.

zobacz galerię>>
 


Klasa o profilu siatkarskim

klasa IVeW roku szkolnym 2010/2011 powstała w naszej szkole klasa sportowa o profilu siatkarskim dziewcząt (czwarta klasa).  Program szkolenia sportowego powiązany jest  z etapem edukacyjnym wychowania fizycznego. 10 godzin zajęć sportowych podzielone jest na: 6 godzin zajęć specjalistycznych z piłki siatkowej, 4 godz. zajęć wychowania fizycznego ( 1 godz. aerobiku, 1 godz. pływania, 2 godz wychowania fizycznego). Zajęcia treningowe z piłki siatkowej odbywać się będą w sali gimnastycznej naszej szkoły, natomiast  aerobik i pływanie na obiektach MOSIR.

 

 
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting