inne

Strona w przygotowaniuFinał miejski - piłka nożna chłopców

W dniu 6.05.2019 na Orliku przy Szkole podstawowej nr 9 odbył się Finał miejski w piłce nożnej chłopców klas V/VI. W finale spotkały się  4 drużyny - SP 6, SP 9, SP 1, SP 11. Reprezentacja naszej szkoły odniosła komplet zwycięstw, uzyskując awans do Finału powiatowego.

SP 6 - SP 9     2-0 (Zabrzyski, Żelasko)
SP 6 - SP 1     2-0 (Rajca x2)
SP 6 - SP 11    2-1 (Zabrzyski, Żelasko)

Drużynę reprezentowali:  Zabrzyski Bartosz, Strokoń Jakub, Paluszek Julian, Paluszek Kacper, Żelasko Kamil, Krysa Kacper, Rajca Nikodem.

 
Jesienno- zimowy turniej piłki nożnej w hali balonowej dla uczniów mieleckich szkół podstawowych z klasami gimnazjalnymi

W okresie jesienno - zimowym cyklicznie w hali balonowej odbywał się turniej piłki nożnej chłopców klas VIII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 6 i Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato. Turniej, jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział blisko 50 chłopców. Szkoły biorące udział posiadały w swoich szeregach uczniów z klasy VIII  i uczniów klas III gimnazjalnych. Były to: SP6 , SP7, SP8 i SP13 .

Więcej…
 
Turniej piłki nożnej klas V.

W dniu 29.01.2019 na sali gimnastycznej przy Solskiego odbył się turniej piłki nożnej klas V. Zawody dostarczyły wiele pozytywnych emocji oraz grad bramek - w 10 spotkaniach padło aż 50 goli!. W finale spotkało się dwóch godnych siebie rywali - uczniowie klas V C i V F. Po bardzo zaciętym spotkaniu, zakończonym rzutami karnymi zwyciężyła drużyna z klasy V F. Królem strzelców turnieju został zawodnik klasy V E - Jaśkiewicz Piotr - 11 bramek. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał słodki upominek. Klasę V F reprezentowali:  Wilk Mikołaj, Blicharz Filip, Ochalik Adrian, Głaz Karol, Lipiński Bartosz, Woyterski Alan.

red. M.Karasiński
 
Turniej piłki nożnej

W dniu 11.12.2018 na sali gimnastycznej przy Solskiego odbył się turniej piłki nożnej chłopców klas IV. Zawody dostarczyły wiele pozytywnych emocji i grad bramek - w 6 spotkaniach padło aż 37 goli!. Po prawie dwugodzinnych zmaganiach zwyciężyła drużyna z klasy IV C. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał słodki upominek.

Klasę IV C reprezentowali:  Kocel Norbert, Mazur Wiktor, Hajduk Sebastian, Putaj Filip, Lemiech Karolina, Kokoszka Hubert
red. M.Karasiński
 
Szkolny Festiwal Tańca „Inspiracje taneczne”

24.05.2017 r. odbyła się IV edycja Szkolnego Festiwalu Tańca „Inspiracje taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Akcja ta miała na celu wspieranie i promowanie kultury tanecznej w naszej szkole , jak i przyłączenie się do obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca. Na szkolnej malej scenie, zaprezentowało się 22 uczestników w 7 prezentacjach tanecznych. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie : wice dyrektorki p.M.Rybak i p. B.Czarnota , a przewodnicząca była p.M.Brzychcy –instruktorka tańca współczesnego . Konkurs prowadziły panie: M.Ćwiok i D.Wieczorek.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia1234NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting