Nauczanie zdalne dla uczniów klas I - VIII od 9 listopada 2020 r.               
inne
Finał miejski - piłka nożna chłopców

W dniu 6.05.2019 na Orliku przy Szkole podstawowej nr 9 odbył się Finał miejski w piłce nożnej chłopców klas V/VI. W finale spotkały się  4 drużyny - SP 6, SP 9, SP 1, SP 11. Reprezentacja naszej szkoły odniosła komplet zwycięstw, uzyskując awans do Finału powiatowego.

SP 6 - SP 9     2-0 (Zabrzyski, Żelasko)
SP 6 - SP 1     2-0 (Rajca x2)
SP 6 - SP 11    2-1 (Zabrzyski, Żelasko)

Drużynę reprezentowali:  Zabrzyski Bartosz, Strokoń Jakub, Paluszek Julian, Paluszek Kacper, Żelasko Kamil, Krysa Kacper, Rajca Nikodem.

 
Jesienno- zimowy turniej piłki nożnej w hali balonowej dla uczniów mieleckich szkół podstawowych z klasami gimnazjalnymi

W okresie jesienno - zimowym cyklicznie w hali balonowej odbywał się turniej piłki nożnej chłopców klas VIII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 6 i Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato. Turniej, jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział blisko 50 chłopców. Szkoły biorące udział posiadały w swoich szeregach uczniów z klasy VIII  i uczniów klas III gimnazjalnych. Były to: SP6 , SP7, SP8 i SP13 .

Więcej…
 
Turniej piłki nożnej klas V.

W dniu 29.01.2019 na sali gimnastycznej przy Solskiego odbył się turniej piłki nożnej klas V. Zawody dostarczyły wiele pozytywnych emocji oraz grad bramek - w 10 spotkaniach padło aż 50 goli!. W finale spotkało się dwóch godnych siebie rywali - uczniowie klas V C i V F. Po bardzo zaciętym spotkaniu, zakończonym rzutami karnymi zwyciężyła drużyna z klasy V F. Królem strzelców turnieju został zawodnik klasy V E - Jaśkiewicz Piotr - 11 bramek. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał słodki upominek. Klasę V F reprezentowali:  Wilk Mikołaj, Blicharz Filip, Ochalik Adrian, Głaz Karol, Lipiński Bartosz, Woyterski Alan.

red. M.Karasiński
 
Turniej piłki nożnej

W dniu 11.12.2018 na sali gimnastycznej przy Solskiego odbył się turniej piłki nożnej chłopców klas IV. Zawody dostarczyły wiele pozytywnych emocji i grad bramek - w 6 spotkaniach padło aż 37 goli!. Po prawie dwugodzinnych zmaganiach zwyciężyła drużyna z klasy IV C. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał słodki upominek.

Klasę IV C reprezentowali:  Kocel Norbert, Mazur Wiktor, Hajduk Sebastian, Putaj Filip, Lemiech Karolina, Kokoszka Hubert
red. M.Karasiński
 
Szkolny Festiwal Tańca „Inspiracje taneczne”

24.05.2017 r. odbyła się IV edycja Szkolnego Festiwalu Tańca „Inspiracje taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Akcja ta miała na celu wspieranie i promowanie kultury tanecznej w naszej szkole , jak i przyłączenie się do obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca. Na szkolnej malej scenie, zaprezentowało się 22 uczestników w 7 prezentacjach tanecznych. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie : wice dyrektorki p.M.Rybak i p. B.Czarnota , a przewodnicząca była p.M.Brzychcy –instruktorka tańca współczesnego . Konkurs prowadziły panie: M.Ćwiok i D.Wieczorek.

Więcej…
 
FINAŁ MINI HANDBALL LIGI KLAS IV

W dniu 20 maja 2017 r. zakończyły się zmagania najmłodszych szczypiornistów szkół podstawowych miasta Mielca w mini piłce ręcznej.  Reprezentacja naszej szkoły w składzie: O. Sondej, J. Chojecki, K. Paduch, A. Moryl, K. Krysa, S. Petrykowski, A. Rżany, O. Wilk, R. Grole zasłużenie wywalczyła złoto. Opiekunem sekcji piłki ręcznej jest p. D. Wieczorek.

GRATULUJEMY ZŁOTA I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

 

 
Święto Tańca w naszej szkole!

12 maja 2015 r. odbył się III Szkolny Festiwal Tańca „ Inspiracje Taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Na parkiecie zaprezentowało się 24 uczestników w tym 12 prezentacji tanecznych. Jury w składzie: Przewodniczący p. Kacper Jurek oraz vice dyr. Elżbieta Wołoszyn, przedstawiciel Rady Rodziców p. Marzena Dziekan oraz nauczycielka p. Mariola Drewniak przyznało:

Więcej…
 
Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa

W dniu 08.05.2015 roku na Hali MOSIR odbyła się XIII Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa klas III o Puchar Dyrektora ds.Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu.W Olimpiadce wzięły udział drużyny klas III 7 mieleckich szkół podstawowych. Uczniowie klas I-III z wychowawcami wspólnie kibicowali  i zagrzewali zawodników do walki w kolejnych konkurencjach. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni.

Więcej…
 
Szkolna Olimpiada Sportowa klas III

28.04.2015 r. w naszej szkole odbyła się Olimpiada Sportowa kl. III. Zorganizowana i przeprowadzona przez Marię Pieróg i Magdalenę Migryt. W zaciętej walce wzięły udział drużyny składające się z 4 chłopców i 4 dziewczynek. Uczniowie wystartowali w sześciu konkurencjach. Nad prawidłowym przebiegiem Olimpiady czuwali wykwalifikowani sędziowie, a nad bezpieczeństwem dzieci nauczyciele i wychowawcy klas III. Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy III F.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Procedury covid -19

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting