Ogłoszenia
Zapraszamy na Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

 

 

Regulamin konkursu

 
Liczymy się dla Polski! Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań

 
Konkurs świąteczny – wielkanocny

Jak co roku ogłaszamy konkurs plastyczny na ozdobę świąteczną związaną ze świętami wielkanocnymi. Każdy uczeń naszej szkoły może wziąć udział. Należy wykonać dowolną ozdobę świąteczną, np.: stroik, pisanka, baranek, koszyczek wielkanocny, palma, itp.... Praca ma być przestrzenna wykonana przez jedna osobę.

Należy zrobić zdjęcie pracy i wysłać na czat w aplikacji Microsoft Teams do nauczyciela plastyki: Doroty Łaz. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, najciekawsze prace zostaną nagrodzone i będę prezentowane w formie wystawy online na stronie szkoły. Wszystkie prace będą prezentowane na szkolnym facebooku.

Termin odsyłania zdjęć prac: 26.03.2021, godz 15.00.

 
Dzień liczby Pi.

https://view.genial.ly/604c6871c507970d859f0f4b/horizontal-infographic-lists-dzien-liczby-pi

 

 
Informacja dla rodziców

Szanowni Państwo!
Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska oraz zaleceniom Ministerstwo Edukacji i Nauki Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Mielcu informuje o możliwości korzystania z porad specjalistów w formie telefonicznej lub bezpośrednio w siedzibie placówki, w okresie ferii zimowych.

Telefony i dyżury

 
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych

W okresie ferii zimowych uczniowie i rodzice mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferują poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Cały czas funkcjonuje także bezpłatna infolinia 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Ponadto – w odpowiedzi na zagrożenia wynikające ze stanu pandemii – powstała poradnia on-line „Zawsze Jest Jakieś Wyjście”. Rozpocznie ona swoją działalność 1 stycznia 2021 r.

więcej informacji - link:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/pomoc-psychologiczno-pedagogiczna-dla-dzieci-i-mlodziezy-w-okresie-ferii-zimowych

 
Zajęcia sportowo – rekreacyjne w czasie ferii

 

W okresie ferii zimowych tj. od 4 do 15 stycznia 2020 r. w godz. od 9.00 do 13.00 w naszej szkole organizowane będą w ścisłym reżimie sanitarnym zajęcia sportowo – rekreacyjne dla uczniów klas I–IV. Zapisy do grup prowadzone są w sekretariacie szkoły w budynku przy ul. Solskiego 8 do dnia 15 grudnia 2020 r. (telefon 17 787 5270, adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

karta kwalifikacyjna

Regulamin

 
Konkurs bożonarodzeniowy

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na: szopkę bożonarodzeniową, stroik świąteczny, choinkę świąteczną, ozdobę itp...

Prosimy o wykonanie pracy przestrzennej z dowolnych materiałów. Wykonanie zdjęcia tej pracy i wysłanie na czacie platformy Microsoft Teams do Pani Agnieszki Bajor – nauczyciel techniki lub do Pani Doroty Łaz – nauczyciel plastyki. Zdjęcia prosimy odsyłać do 17 grudnia 2020r, do godz15.00. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane przed świętami na stronie szkoły oraz na szkolnym Facebooku

 
XII Międzyszkolny Konkurs Piosenki
Tegoroczna edycja konkursu tym razem odbędzie się w formie zdalnej, zmienił się również tytuł, który brzmi:
XII Międzyszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych ,,Śpiew Łączy Polaków" Mielec 2020. Konkurs stanowi podsumowanie jubileuszu 550-lecia lokacji miasta Mielca.
Zgłoszenia należy przesłać do 15 grudnia 2020 roku.
Szczegóły w załącznikach. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.
red. A. Jasińska
 
Projektanci edukacji

Świetlica szkolna bierze udział w XI edycji
" Projektantów edukacji" - najpopularniejszego ogólnopolskiego konkursu nagradzającego pomysły na projekty edukacyjne. Walczymy o cenne granty dla naszych dzieciaczków - do rozdania 20 nagród po 1000 zł, które przyznaje Kapituła Konkursowa.

Teraz nasz apel!!!

Dodatkowo w dniach od 1XII do 11 XII 2020 r. swój głos mogą oddać on-line internauci. Wynikiem głosowania internautów jest przyznanie dodatkowych 15 grantów na najpopularniejsze pomysły. Warto poklikać i namówić do tego znajomych. Zapraszamy do głosowania wszystkich sympatyków SP 6.

Nasz projekt :

„Jak wytresować złość? Zapraszamy do krainy zabawy, bajek i teatru.”

Oto instrukcja jak to zrobić:

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting