20 maja dziewczęta w składzie: Eliza Baran, Ola Rutkowska, Patrycja Badyl , Nadia Peret, Amelia Krok zostały mistrzyniami powiatu w trójboju lekkoatletycznym, a Eliza Baran najlepszą zawodniczką indywidualnie.
Opiekunem dziewcząt jest pani Marzena Kulig. Brawo dziewczyny! Czekamy na kolejne sukcesy!






