17 maja 8z inicjatywy naszych trenerów klas sportowych odbył się Turniej siatkówki „Zagraj z Szóstką”. W sportowej rywalizacji wzięły udział zaproszone zespoły z Akademii Siatkówki „Stal Mielec” , Akademii Siatkarskiej „Wisłoka Dębica” oraz gospodarze zawodów Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu - klasy sportowe 5D i 6C Toczymy zacięte pojedynki z naszymi rówieśnikami i zdobywamy bezcenne doświadczenie. Brawo dziewczyny. "Wiara jest gwarancją tego, czego się spodziewamy, dowodem istnienia rzeczy, których nie widzimy".






