11 maja 2026 r. zakończył się trwający od 29.10.2025 r. VIII Ogólnopolski Projekt Czytelniczy Wielka Liga Czytelników.
A oto lista laureatów nagrodzonych tytułem Mistrza Szkoły za zdobycie kompletu sprawności czytelniczych:
Magdalena Kapustka z kl. 2c, Karol Luksa z kl. 3a, Michał Lipiór z kl. 2a, Staś Cherniavskyi z kl. 2c, Emilia Jabs z kl. 2a, Szymon Rec z kl. 2c, Antek Krawiec z kl. 6b, Maks Prokop z kl. 6a oraz Amelka Rak z kl. 4b.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Koordynatorki konkursu: M. Augustyn-Rożniał i B. Maj.






