Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami XXI Miejskiego Konkursu Ekologicznego „Mnie ta ziemia od innych droższa”.
🏆 Nasze młode talenty:
• Natalia Bury (klasa 1 c)
• Igor Mojek (klasa 2 d)
To wspaniałe wyróżnienie świadczy nie tylko o talentach plastycznych Natalii i Igora, ale także o ich dużej wrażliwości na piękno przyrody. Jesteśmy dumni, że nasi najmłodsi uczniowie tak godnie reprezentują szkołę w konkursach o zasięgu miejskim.
Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy im kolejnych artystycznych sukcesów!