W sobotę 23 maja nasze uczennice wzięły udział w finale wojewódzkim Kinder Joy of Moving, w kategorii trójek, w którym rywalizowało 8 najlepszych drużyn z Podkarpacia! 
Sam awans do decydującej fazy turnieju jest ogromnym sukcesem i potwierdzeniem, że dziewczyny wykonały w tym sezonie świetną pracę. Możliwość rywalizacji na tym poziomie była dla naszych młodych siatkarek cenną lekcją i kolejnym krokiem w sportowym rozwoju. 
Jesteśmy bardzo dumni z postawy dziewczyn i tego, jak reprezentowały szkołę na każdym etapie rozgrywek. 
Skład: Eliza Baran, Amelia Krok, Nadia Peret, Martyna Pietras, Lila Michalec 
Trener: K. Lasota