Bardzo dobry występ uczennic naszej szkoły na Mistrzostwach Polski U16 w Lublinie. Ola Włoszczyna zajęła piąte, a Zosia Rutkowska trzynaste miejsce w chodzie sportowym na dystansie 3km.
Brawo dziewczęta, życzymy sukcesów w przyszłości, bo sportowa kariera dopiero przed Wami . Trenerem dziewcząt jest p. Marzena Kulig






