Uncategorised
W dniach 21-22 maja 2026r. uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycielek p. Anny Majochy i p. Anny Putaj uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Warszawy. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzili Łazienki Królewskie, Stare Miasto, Zamek Królewski oraz Pałac Kultury i Nauki.

W wydarzeniu wzięło udział 30 uczniów szkół podstawowych z Mielca i powiatu, którzy zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi lotnictwa i awiacji. Konkurs przebiegał w świetnej atmosferze i dostarczył uczestnikom wielu emocji.
Naszą szkołę reprezentował Eryk Sadowy z klasy 8b.
Nad przebiegiem konkursu czuwali pan Jakub Cena oraz pan Tomasz Białek z Lotniska Mielec. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy organizatorom za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia!









