Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu 

    • Kontakt
    • Dyrekcja
    • Dokumenty szkoły
    • Świetlica
    • Stołówka
      • Jadłospis
      • Opłaty za obiady
    • Biblioteka
    • Podręczniki
  • Pomoc
    • Pomoc psychologiczno - pedagogiczna
    • Pedagog szkolny
    • Psycholog
    • Gabinet medyczny
    • Logopeda
  • Dziennik nauczyciela
  • Wywiadówka24
  • Plan lekcji 2025/2026
    • Rada Rodziców
    • Ogłoszenia
    • Dowóz
    • Deklaracja dostępności
    • Informacja o działalności SP6
    • Wnioski
    • Raport o dostępności
    • Rekrutacja do klas pierwszych
    • Rekrutacja do klas sportowych
    • Rekrutacja do szkól ponadpodstawowych
  1. Jesteś tutaj:  
  2. Start
  3. Pomoc
  4. Psycholog
  5. Uncategorised

Uncategorised

Świetny występ naszych uczniów z klas 4 i 5 Mistrzostwa Sportowego podczas I rundy Podkarpackiej Pływackiej Ligi Dzieci 11–12 lat! 
Nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie i z ogromną przewagą zajęła 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej, rywalizując aż z 21 klubami z całego Podkarpacia!

Więcej…

 

Z radością informujemy, że uczennice klasy 8a: Dasha Kozhushko oraz Alina Kardasz zdobyły tytuł finalistek w Kuratoryjnym Konkursie z Języka Ukraińskiego.
Opiekunkami dziewcząt są panie: Olga Cherniavska i Angelika Rybak-Pietryka
Dziewczyny serdecznie Wam gratulujemy.
19 marca, nasze zawodniczki wzięły udział w finale powiatowym Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 11.
Dziewczyny zmierzyły się z gospodyniami, Zespołem Szkół w Chorzelowie oraz Szkołą Podstawową w Izbiskach. To były zawody pełne emocji, świetnych akcji i ogromnego zaangażowania. Nasza drużyna wygrała wszystkie spotkania i tym samym uzyskała awans do kolejnego etapu rozgrywek! 
Ogromne gratulacje! 
Skład: Hania Dopart, Kamila Myśliwiec, Eliza Baran, Emilka Witek, Amelia Krok, Zosia Ozimek, Martyna Pietras, Nadia Peret, Lila Michalec, Iga Głód, Wiktoria Ćwiek. 
Trenerzy: W. Mieszkowicz, K. Lasota 
Za nami szkolny konkurs recytatorski, w którym wzięli udział nasi najmłodsi uczniowie.
Dzieci z klas 1-3 pięknie się zaprezentowały, budząc zachwyt jury. W dowód uznania za trud włożony w przygotowanie, każdy artysta otrzymał pamiątkowy dyplom i mały poczęstunek.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na scenie!

Więcej…

nie hejtuję

Przyłączamy się do akcji Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu #niehejtuje
👉 Kiedy? 19 marca 2026 r.
👉 Co robimy? Ubieramy się na pomarańczowo (wystarczy jeden element: koszulka, chusta, wstążka).
👉 Dlaczego? Aby pokazać uczniom, że dorośli i rówieśnicy tworzą jeden, wspólny front przeciwko hejtowi.
Zachęcamy do obejrzenia filmu "Lustro"
https://youtu.be/Fg2x0-RPbpA.

Już 20 marca (w piątek) w naszej szkole świętujemy Pierwszy Dzień Wiosny w wyjątkowy sposób – organizujemy Dzień Przebierańców! Zachęcamy wszystkich uczniów klas 1–8, aby przyszli tego dnia do szkoły w strojach inspirowanych wiosną. Może to być kwiat, motyl, pszczółka, ptak lub inny wiosenny motyw – liczy się pomysłowość i dobra zabawa! Niech tego dnia nasza szkoła zamieni się w kolorową, wiosenną łąkę!

Zapraszamy do wspólnej zabawy i radosnego powitania wiosny!

W dniu dzisiejszym (9 marca) do swojej kolekcji, reprezentacja siatkarska SP 6 l, dołożyła złoty medal Mistrzostw Powiatu w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ i awansowała do rozgrywek rejonowych w siatkówce.
Drużyna w składzie: Pietras, Kozik, Nowak- Marcoń, Jachyra, Szwaja, Kozioł, Madycka, Walas. Trener: B. Cetnar.
Dziś nasze uczennice zaprezentowały się znakomicie podczas półfinału powiatowego Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej 4x4. Nasza drużyna wygrała z SP7, SP3 oraz z gospodyniami z SP9, dzięki czemu zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła awans do finału powiatowego! 
Brawo dziewczyny, jesteśmy z Was dumni!
Skład: Hania Dopart, Kamila Myśliwiec, Eliza Baran, Emilka Witek, Amelia Krok, Zosia Ozimek, Martyna Pietras, Nadia Peret, Dominika Chmura, Lila Michalec, Iga Głód, Wiktoria Ćwiek 
Trenerzy: W. Mieszkowicz, K. Lasota
W piątek, 6 marca odbyło się podsumowanie miejskiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez OSP pod hasłem "Zapobiegamy pożarom".
W tej uroczystości wzięła udział uczennica naszej szkoły, Jagoda Adamczyk (klasa 5b) z opiekunem - panią Joanną Gil.
Miło nam poinformować, że Jagoda zajęła 5. miejsce w kategorii klas 5-8.
Gratulujemy I życzymy dalszych sukcesów.
Red. J. Gil
 Z dumą informujemy, że uczennice klasy 5 mistrzostwa sportowego – Patrycja Badyl oraz Aleksandra Rutkowska – zostały zakwalifikowane do Kadry Wojewódzkiej Podkarpackiego Okręgowego Związku Pływackiego na rok 2026. To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie ich ciężkiej pracy, zaangażowania oraz sportowego talentu. Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodniczek i serdecznie gratulujemy również trenerom oraz rodzicom!
Życzymy dziewczynom dalszych sukcesów sportowych i powodzenia w kolejnych startach!
Trenerem dziewcząt jest pani Joanna Rusek.
6 marca nasza szkoła tętniła życiem. Było super, było czadowo i przede wszystkim było mnóstwo śmiechu, zabawy i pozytywnej energii! 
Ogromnie cieszy nas tak wysoka frekwencja – dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy odwiedzili nas tego dnia.
 
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas pozwolił Wam poczuć wyjątkową atmosferę naszej szkoły.
Poniższy filmik jest ułamkiem tego, co działo się w szkole.
 
 
A tymczasem… już nie możemy się doczekać, aby powitać Was we wrześniu w naszej szkolnej społeczności! 
Do zobaczenia! 
6 marca nasze uczennice zaprezentowały się znakomicie podczas półfinału powiatowego Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej 4x4. Nasza drużyna wygrała z SP7, SP3 oraz z gospodyniami z SP9, dzięki czemu zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła awans do finału powiatowego! 
Brawo dziewczyny, jesteśmy z Was dumni!

Więcej…

Po świetnych występach w turniejach klubowych- Kinder Joy of Moving, 5 marca drużyna naszych chłopców klasy 4 mistrzostwa sportowego, próbowała swoich sił w Igrzyskach Dzieci. Pomimo iż nasi zawodnicy są dwa lata młodsi od pozostałych drużyn, zaprezentowali się bardzo dobrze i wywalczyli brąz!

Więcej…

  1. Nasza szkoła z ważnym wyróżnieniem 

Strona 5 z 31

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

#laboratoriaprzyszłości»

Aktywna tablica

Podkarpakie Centrum Nauki

Jesteśmy na facebooku»

Szkoła z klasą»

Narodowy Program...»

#niebieskieigrzyska»

Projekt "Przyjazna szkoła"»

 

"Odblaskowa szkoła»

Informacje

  • Home
  • Informacje/Podziękowania
  • RODO
  • Skrzynka e-PUAP
  • BIP
  • Kontakt z nami
  • Urząd Miejski w Mielcu

60-lecie szkoły

  • Historia kołem się toczy ... czyli 60 lat mieleckiej "szóstki"
  • 60 lat szkoły - film
  • Podziękowania dyrektora szkoły
  • Gratulacje z okazji jubileuszu 60-lecia szkoły
  • Galeria zdjęć I
  • Galeria zdjęć II