Uncategorised
Świetny występ naszych uczniów z klas 4 i 5 Mistrzostwa Sportowego podczas I rundy Podkarpackiej Pływackiej Ligi Dzieci 11–12 lat!
Nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie i z ogromną przewagą zajęła 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej, rywalizując aż z 21 klubami z całego Podkarpacia!

Z radością informujemy, że uczennice klasy 8a: Dasha Kozhushko oraz Alina Kardasz zdobyły tytuł finalistek w Kuratoryjnym Konkursie z Języka Ukraińskiego.
Opiekunkami dziewcząt są panie: Olga Cherniavska i Angelika Rybak-Pietryka
Dziewczyny serdecznie Wam gratulujemy.
19 marca, nasze zawodniczki wzięły udział w finale powiatowym Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 11.
Dziewczyny zmierzyły się z gospodyniami, Zespołem Szkół w Chorzelowie oraz Szkołą Podstawową w Izbiskach. To były zawody pełne emocji, świetnych akcji i ogromnego zaangażowania. Nasza drużyna wygrała wszystkie spotkania i tym samym uzyskała awans do kolejnego etapu rozgrywek!
Ogromne gratulacje!
Skład: Hania Dopart, Kamila Myśliwiec, Eliza Baran, Emilka Witek, Amelia Krok, Zosia Ozimek, Martyna Pietras, Nadia Peret, Lila Michalec, Iga Głód, Wiktoria Ćwiek.
Trenerzy: W. Mieszkowicz, K. Lasota
Za nami szkolny konkurs recytatorski, w którym wzięli udział nasi najmłodsi uczniowie.
Dzieci z klas 1-3 pięknie się zaprezentowały, budząc zachwyt jury. W dowód uznania za trud włożony w przygotowanie, każdy artysta otrzymał pamiątkowy dyplom i mały poczęstunek.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na scenie!

Przyłączamy się do akcji Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu #niehejtuje
Zachęcamy do obejrzenia filmu "Lustro"
Już 20 marca (w piątek) w naszej szkole świętujemy Pierwszy Dzień Wiosny w wyjątkowy sposób – organizujemy Dzień Przebierańców! Zachęcamy wszystkich uczniów klas 1–8, aby przyszli tego dnia do szkoły w strojach inspirowanych wiosną. Może to być kwiat, motyl, pszczółka, ptak lub inny wiosenny motyw – liczy się pomysłowość i dobra zabawa! Niech tego dnia nasza szkoła zamieni się w kolorową, wiosenną łąkę!
Zapraszamy do wspólnej zabawy i radosnego powitania wiosny!

W dniu dzisiejszym (9 marca) do swojej kolekcji, reprezentacja siatkarska SP 6 l, dołożyła złoty medal Mistrzostw Powiatu w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ i awansowała do rozgrywek rejonowych w siatkówce.
Drużyna w składzie: Pietras, Kozik, Nowak- Marcoń, Jachyra, Szwaja, Kozioł, Madycka, Walas. Trener: B. Cetnar.
Dziś nasze uczennice zaprezentowały się znakomicie podczas półfinału powiatowego Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej 4x4. Nasza drużyna wygrała z SP7, SP3 oraz z gospodyniami z SP9, dzięki czemu zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła awans do finału powiatowego!
Brawo dziewczyny, jesteśmy z Was dumni!
Skład: Hania Dopart, Kamila Myśliwiec, Eliza Baran, Emilka Witek, Amelia Krok, Zosia Ozimek, Martyna Pietras, Nadia Peret, Dominika Chmura, Lila Michalec, Iga Głód, Wiktoria Ćwiek
Trenerzy: W. Mieszkowicz, K. Lasota
W piątek, 6 marca odbyło się podsumowanie miejskiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez OSP pod hasłem "Zapobiegamy pożarom".
W tej uroczystości wzięła udział uczennica naszej szkoły, Jagoda Adamczyk (klasa 5b) z opiekunem - panią Joanną Gil.
Miło nam poinformować, że Jagoda zajęła 5. miejsce w kategorii klas 5-8.
Gratulujemy I życzymy dalszych sukcesów.
Red. J. Gil
Z dumą informujemy, że uczennice klasy 5 mistrzostwa sportowego – Patrycja Badyl oraz Aleksandra Rutkowska – zostały zakwalifikowane do Kadry Wojewódzkiej Podkarpackiego Okręgowego Związku Pływackiego na rok 2026. To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie ich ciężkiej pracy, zaangażowania oraz sportowego talentu. Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodniczek i serdecznie gratulujemy również trenerom oraz rodzicom!
Życzymy dziewczynom dalszych sukcesów sportowych i powodzenia w kolejnych startach!
Trenerem dziewcząt jest pani Joanna Rusek.
6 marca nasza szkoła tętniła życiem. Było super, było czadowo i przede wszystkim było mnóstwo śmiechu, zabawy i pozytywnej energii!
Ogromnie cieszy nas tak wysoka frekwencja – dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy odwiedzili nas tego dnia.
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas pozwolił Wam poczuć wyjątkową atmosferę naszej szkoły.
Poniższy filmik jest ułamkiem tego, co działo się w szkole.
A tymczasem… już nie możemy się doczekać, aby powitać Was we wrześniu w naszej szkolnej społeczności!
Do zobaczenia!
6 marca nasze uczennice zaprezentowały się znakomicie podczas półfinału powiatowego Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej 4x4. Nasza drużyna wygrała z SP7, SP3 oraz z gospodyniami z SP9, dzięki czemu zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła awans do finału powiatowego!
Brawo dziewczyny, jesteśmy z Was dumni!
Po świetnych występach w turniejach klubowych- Kinder Joy of Moving, 5 marca drużyna naszych chłopców klasy 4 mistrzostwa sportowego, próbowała swoich sił w Igrzyskach Dzieci. Pomimo iż nasi zawodnicy są dwa lata młodsi od pozostałych drużyn, zaprezentowali się bardzo dobrze i wywalczyli brąz!






