W Dębicy 27 kwietnia 2023 roku odbył się finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w pływaniu sztafetowym 6 x 25 m stylem dowolnym. Zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zwyciężyli uczniowie klas mistrzostwa sportowego Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu, jednocześnie zawodnicy MKS IKAR Stal Mielec, podopieczni trener Joanny Rusek i Roberta Wieczorka.

Dziewczęta płynęły w składzie: Antonina Mazur, Daria Osobliwy, Lena Woyterska, Aleksandra Włoszczyna, Oliwia Żurawicz, Adriana Antoniou.

Chłopcy natomiast wystąpili w składzie: Jakub Bąk, Szymon Muciek, Tymon Barczyński, Apostolos Ftaras, Hubert Muciek, Oliwier Spandlowski.

Indywidualnie medale i miejsca na podium:

- I miejsce i złoty medal -Apostolos Ftaras za przepłynięcie 50m stylem klasycznym

- II miejsce i srebrny medal -Oliwier Spadlowski za przepłynięcie 50m stylem dowolnym

- III miejsce i brązowy medal -Szymon Muciek za przepłynięcie 50m stylem motylkowym

- III miejsce i brązowy medal - Olaf Trzpis za przepłynięcie 50m stylem grzbietowym.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom.