Z okazji Światowego Dnia Tabliczki mnożenia uczniowie z klasy IVb,  Va i Vc wykonywali lapbooki . Była to praca projektowa, a jej tematem była „Tabliczka mnożenia”. Uczniowie wykazali się ogromną inwencją twórczą , układali rymowanki do działań z tabliczki mnożenia, zawarli w swoich pracach wiele ciekawostek dotyczących liczb i  historii powstania tabliczki mnożenia.

Każda książeczka lub plakat jest niezwykle kolorowa i bardzo starannie wykonana. Dzieci włożyły w te prace wiele serca i wysiłku. Efekty mogliśmy podziwiać na dwóch wystawach : w budynku przy ulicy Biernackiego – są to prace z klasy Va i Vc  oraz w budynku przy ulicy Solskiego – prace z klasy IVb.

Opiekunem projektu była pani Helena Wolska. W klasie IV b uczniów wspierała również pani Katarzyna Walczak.