Nauczanie zdalne dla uczniów klas I - VIII od 9 listopada 2020 r.
Harmonogram zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych
czcionka

ORGANIZACJA ZAJĘĆ NA TERENIE SZKOŁY OD 25.05.2020 R.

Od 25 maja 2020 r. w szkole, w budynku przy ul. Solskiego 8 w godzinach od 700 do 1530, prowadzone będę zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III, których rodzice zadeklarowali chęć skorzystania z tej formy pomocy.

Ponadto dla uczniów klas I-III, również w budynku przy ul. Solskiego 8, organizowane będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych, w pięciu wyznaczonych grupach według podanego harmonogramu.

Plan zajęć rewalidacyjnych w każdym przypadku ustalany będzie indywidualnie.

Natomiast konsultacje dla uczniów klas VIII odbywać się będą w budynku przy ul. Biernackiego 6 zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Rodzice, którzy zadeklarowali udział dziecka w zajęciach czy konsultacjach, zobowiązani są do uzupełnienia oświadczeń i deklaracji oraz przesłania ich na e-mail szkoły Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Konsultacje z uczniami klas 8 (język polski, język angielski, matematyka)

Grupa I. Klasa 1a i 1b

Grupa II. Klasa 1c