Szkolna Liga Gamingowa
czcionka

Szkolna Liga Gamingowa składa się z 3 oddzielnych turniejów gier komputerowych. Pierwszym z nich jest turniej z gry League of Legends - przeznaczony dla graczy od 12 roku życia, dla którego celami są m.in. integracja osób należących do jednej szkoły, umożliwienie poznania nowych znajomych z całego powiatu oraz dostarczenie uczniom rozrywki, o którą tak trudno w dzisiejszych czasach.

Pozostałe 2 turnieje będą się rozgrywały w grach, które rozwijają zdolności logicznego myślenia ("piłka" na platformie Kurnik) oraz zdolności językowe ("literaki" również na tej samej platformie). W nich udział mogą wziąć nawet uczniowie młodszych klas.

Zapisy trwają do 27 XI 2020 do północy.

Dodatkowo dla uczestników przewidziane są cenne i atrakcyjne nagrody.

Szkolna Liga Gamingowa

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting