Ogólnopolski Turniej mini siatkówki...
czcionka

W sobotę w hali gim 2 w Mielcu, już po raz trzeci odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju mini siatkówki dziewcząt Kinder+ Sport 2013. Ten prestiżowy turniej dla dzieci przyciąga corocznie tysiące młodych zawodniczek i zawodników. Walki odbywają się na terenie województw, następnie w finale ogólnopolskim w Zabrzu spotykają się zwycięzcy aby walczyć o tytuł najlepszej drużyny w Polsce. Bardzo długa jest to droga i aby znaleźć się w gronie najlepszych trzeba przez kilka miesięcy rozegrać kilkadziesiąt meczy. Klasy siatkarskie SP6 w Mielcu walczą po raz trzeci w tym turnieju , do tej pory ze zmiennym szczęściem ale zawsze w ścisłej czołówce województwa. W tym roku do mielca przyjechało 38 drużyn z Podkarpacia (120 dziewcząt), rozgrywki trwały 6 godzin. I wreszcie!!! Reprezentacja UKS Szóstka Papillon Mielec- Salach Kinga, Kulpa Karolina, Duszkiewicz Laura, wygrywa turniej bez straty pkt! Drugie miejsce zajęły również reprezentantki klasy siatkarskiej z SP 6 - Bogdan Julia, Działowska Liwia, Rzeźnik Oliwia. Trener drużyn oraz organizator turnieju- Beata Cetnar. Sędzia główny - Maciej Zubrzycki. Nagrody wręczał dyr. SP6 w Mielcu- G. Tychanowicz

Organizator dziękuje p. A. Gałkowskiemu- Wydział Edukacji UM, p. Dyrektor Gim 2-M. Wacławskiej , Klubowi Stal Mielec S.A. oraz SMS w Mielcu, dzięki którym ten turniej się odbył.

Tabela najlepszej, punktującej 9-tki:
1. Uks Szóstka Papillon Mielec
2. Uks Szóstka Papillon Mielec
3. V LO Rzeszów 1
4. Uks Szóstka Papillon Mielec
5. Mosir Vega Stalowa Wola 2
6. Uks Szóstka Papillon Mielec 7
7. SP 3 Tarnobrzeg
8. Uks Szóstka Papillon Mielec 1
9. Das Dębica 2

 

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting